reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Po wizycie w poradni wszystko ok :-) Pani przeprowadziła wywiad rodzinny , omówiła wyniki i jest dobrze ;) Nie potrzebnie się martwiłam ;)

Muszę się z Wami pożegnać na parę dni bo wyjeżdżam nad morze ;) Wyjeżdżamy w nocy więc zaraz muszę się położyć spać :) 3majcie się tam :* do usłyszenia :*:-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Maadlen gratuluje synka!!!

Hexanka super, że z dzidzią ok, zdjątko super :)))

Nadziaa dobrze, że wszystko w porządku. Miłego wypoczynku.
 
Ostatnia edycja:
Gochson, jeśli nie jest przodujące, nie zasłania ujścia szyjki lub nachodzi na nie, to nie ma czym się martwic raczej :)
 
Hexanka to ze jest na przedniej ścianie nie znaczy ze nie będziesz czuć, możesz czuć później trochę alecta nie koniecznie ja z Ola ruchy czułam w 15-16 tyg jakoś a teraz już czuję a i wtedy i teraz łożysko mam na przedniej ścianie!!! I co do wieku, mi lekarz mówił ze usg może mieć tydzuen błędu w jedna lub druga stronę ;)

Maadlen kolejny chłopak, gratuluję :)


Gochson myślę że gdyby było coś nie tak z tym łożyskach lekarz by o tym chociaż wspomniał!! Więc pewnie ok :)
 
Goschon ja mam nisko łożysko. Lekarz kazał na razie się tym nie przejmować. Jednak trzeba je uważnie obserwować i prowadzić oszczędny tryb życia.

Dziewczyny, dziękuję:-). Jednak już dziś emocje opadły i znów pojawił się stres bo lekarz wczoraj zauważyły ze łożysko delikatnie się odkleilo:-(. Zakazał wyjść w upały i nadal polegiwanie wiec wracam do trybu leżącego.
 
Witam sie weekendowo! Dziewczyny super, ze u Was I dxidziusiow wszystko OK. Hexanka, sliczny bobasek :)
Nadxiaa, milego wypoczynku!

Udalo mi sie zalatwic chorobowe na 3 tygodnie, musze troche odpoczac od tego stresu w pracy.
Mi z tego chinskiego kalendarza wychodzi za kazdym razem, ze bedzie dziewczynka :) zobaczymy za 1.5 miesuaca.
Kuzynka mojego meza tez jest w ciazy I niedawno dowiedziala sie, ze bedzie synek ;)
 
reklama
Do góry