reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
witajcie, przepraszam że wcześniej nie napisałam, ale musiałam się jakoś pozbierać po tym co usłyszałam u gina :-( chyba będę musiała się niedługo z Wami pożegnać ... niestety ... nie ma serduszka, ciąża rozwija się nieprawidłowo mam tydz leżeć i brać leki -wizyta 30.05 , albo wszystko się rozwinie albo poronię do tego czasu ...:-:)-:)-(


trzeba byc dobrej mysli 3mam kciuki za lepsze wiesci na kolejnej wizycie,musisz wierzyc i myslec pozytywnie,tule mocno bardooo mocno
 
Pyscek Hexanka trzymam mocno kciuki i tulę. Wiem co to znaczy czekać i że trudno Wam będzie być dobrej myśli i wierzyć ale tak naprawdę teraz już nie mamy na nic wpływu, tylko czekać... Ja mam taki cały tydzień:(
 
demollka,Pyscek,McPearl nie traćcie wiary,trzymamy kciuki za Wasze fasolki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Ja po wizycie -fasolka ma 1,01 cm i według usg 7t 0d,czyli prawie idealnie ,termin z usg 12,01, 2015,karty ciąży jeszcze nie mam,mam przyjść za 2 tygodnie,bo mam krwiaka po prawej stronie od fasolki,dostałam Duphaston 3x1 i czekamy aż się wchłonie.Trochę jestem zła,bo nie dał mi zwolnienia a w necie czytam,że przy krwiaku przede wszystkim leżeć i odpoczywać.Tak więc 9.06 następna wizyta :happy2:Zobacz załącznik 626089
 
Ostatnia edycja:
witam po wizycie u gim. termin 17 stycznia dzidzia rośnie serduszko bije jak szalone karta ciąży założona martwi mnie tylko jedno obok ciąży mam też krwiaka i luteine i dufaston brac musze nadal ale mam nadzieje ze krwiak się wchłonie na wszelki wypadek mam wizyty co tydzień
 
Bada, agus super wiesci fasolkowe. Trzymam kciuki za szybkie wchloniecie sie krwiakow &&&&

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja dziś niespodziewanie wylądowałam u ginekologa bo miałam krwawienie :( Okazało się że od wysiłku zrobił mi się krwiak na szczęście niewielki i przepisane tabletki powinny pomóc. Niestety muszę więcej leżeć odpoczywać, nic nie dźwigać nie jeździć na rowerze. Każdy wysiłek może spowodować krwiaka więc uważajcie na siebie dziewczynki. Mam nadzieje ze te tablety pomoga i krwiak zniknie. Z dzidziusiem wszystko ok rozwija się pięknie, serduszko bije, fasolka ruchliwa obracała się na ekranie widac bylo rączki :) Coś pięknego :)
 
Do góry