reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Betix ty tez? Kurcze chyba cos przeoczylam... jejq coraz wiecej sie tu chce rozpakowywac:-) ja juz sie zaczynam stresowac mimo ze mam na koniec grudnia...

Domi ja bym sie nie zastanawiala tylko dzwonila do tej polki. Zawsze jak cos cie bedzie niepokoilo bedziesz mogla zadzwonic i zapytac nawet jesli nie da rady przyjechac. A tak to ciagle bedziesz od kogos zalezna jak nie znasz jezyka
 
reklama
Domi jesli nie znasz jezyka, wybierz Polke.

U mnie ZZO bylo zbawieniem. Wczesniej mialam bardzo bolesne poronienie i wiedzialam, ze tego nie chce. Wymiotowalam z bolu.
Nie opoznilo akcji porodowej( choc wiem, ze czesto tak moze sie dziac). O 20.30 bylismy w szpitalu z regularnymi skurczami co 5 minut i 3 cm rozwarciem. Ok 21.30 podali mi ZZO, a o 0.40 Marysia byla z nami.

Nie zapomne tej ulgi gdy po ZZO widzialam nadchodzacy skurcz na KTG i nie zwijalam sie z bolu.

Betix cos przeoczylam- dlaczego juz za tydzien?
 
Betix tez coś przeoczyłem.
Domi żaden tłumacz nie zastąpi Ci polskiej położnej.
Przyznam jednak ze spotkałam się z manganu do których położna nie trafiła i tez dały rade z 1 dzieckiem.
Z drugiej strony ja będę miała 3go malucha i nie odpuscila bym wizyt. Min ważenie, kontrola pępka i inne. Młodszy syn miał straszny trądzik niemowlęcy i gdyby nie konsultacje z położna to by się zdecydowanie dłużej ciągnęło lub skończyło w szpitalu (ropne stany na buzi w okolicach oczu). Pediatra (zastępując moja 1-3 maja) mnie zignorowała całkowicie i kazała tylko woda przemywac...

Szkrabek tak da się bez większego bólu również. Niestety po tez słyszałam że po podaniu oxy jest boleśniej.
Zzo to chyba jedno z lepszych znieczulen jeśli się już na coś decydowac.
 
Mnie nie chcieli dac zadnego znieczulenie jak poszlam rodzic Maje bo oczywiscie chialam naturalnie i pojechalam do szpitala juz z skurczmi co 5min z krzyza bolaly niemilosiernie myslalam ze dam rade bo mialam miesiaczki bardoz bolesne ze ketonal w zastrzyku bralam bo tak bolalo wiec mowie ze skurcze gorsze byc nie moga ale bylam w bledzie:eek: nie dali mi nic bo nie potrzeba a pamietam jak przyniesli mi pilke to mowie o to sobie pocwicze i moze ulzy troche a oni wiecie co?? kazali mezowi ustac za mna ja na pilace siedzialam zrobili zdjecie i zabrali pilke!!! no myslalam ze szalu tam dostane!:szok: a po 5h odeszly mi wody a za nimi krew bo lozysko sie odkleilo chyba i na cc mnie zawiezli wiec jak dali znieczulenie to bylam wdzieczna i to bardzo:happy:

Domi jak masz mozliwosc to dzwon do pl poloznej ja ci powiem ze bez problemu sie dogaduje nigdy tlumacza ni e potrzebuje ale jezyk medyczny jest trudny i zebym miala mozliwosc to tez bym polke wziela:-p
 
Buuahahahhaa :-D Gosia, czy przynajmniej jakiś twarzowy kolor miała piłka? A na pamiątkę dali to zdjęcie? :rofl2: Ale numer.
 
Gosia25 - :szok: zdjęcie :-D nie wiadomo czy się smiac czy kogoś zabić - chyba bym aortę komuś przegryzła podczas porodu przy takim numerze! Teraz się można śmiać po takim czasie - może powinnaś napisać na wątku Poród na wesoło :-D

A rodziłaś Maję w PL czy juz w UK?
 
reklama
Rodzilam w pl Maje no mowie wam dlai do zdjecia i zabrali a tak sie ucieszylam jak ta pilke zobaczylam bo mysle sobie moze mi ulzy troche a tu zdjecie na pamiatek i pilke zabrali :-D zdjecia nie dostalam tylko wisialo na scianie z innymi jak sie na porodowke wchodzi:-p myslalam ze ich utluke ale tak bolalo ze sie klucic neichcialam powiedzieli ze nie daja pilek do cwiczen ze trzeba swoja no zebym wiedziala to bym sobie wziela!!
Dla mnie teraz tez to smieszne jest ale wtedy nie bylo takie zabawne:-p
 
Do góry