reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza

Ja za wszystkie badania płacę :baffled:, więc nic nie powiem.

Ja się zastanawiam, czy zwykłym stetoskopem dałabym radę podsłuchać malucha.
 
reklama
Zapominajko dałabys rade posluchac jak maluch bedzie wiekszy:D ja mam detektor tętna płodu, Wy to chyba własnie dopllerem nazywacie:-) Albo macie jakis inny sprzecik:D



A ja dostałam skierowanie na posiew moczu. Mimo ze badanie ogólne w normie. Chyba przypadł mi w udziale lekarz co dmucha na zimne;D
 
no i się zirytowałam... to ja juz nie wiem dlazcego raz się płaci raz nie...no kurcze 50zł (czy tam ile)piechotą nie chodzi:angry: chyba pójde do kolejnego lekarza,żeby mi dał skierowanie na te badania

oj, ja chyba odpuszczę sobie tego lekarza, jest o dupe rozbić, nie dość, że kartę ciąży założą mi dopiero 12.11 (czyli ponad miesiąc od pierwszej wizyty), mam płacić za badania, które są bezpłatne to jeszcze męża wpuszczać nie chce...oj zobaczymy, jeżeli odmówi mi zwolnienia to mu podziękuję
 
fladra- nie wiem jak w pl u mnie ja u jednej lekarki za badanie toxo placilam u innego nie... tez nie wiem jak i co, co do twojego lekarza to tez bym chyba sprawe przemyslala, nie wyobrazam sobie zeby odmowiono mi obecnosci m podczas badania, a nawet jak jednego wpusci i inni beda chcieli to maja do tego prawo, a co komu przeszkadzac moze ze m, partner chlopak... itp obok stoi i trzymajac za reke razem sie cieszy...
 
fladra- nie wiem jak w pl u mnie ja u jednej lekarki za badanie toxo placilam u innego nie... tez nie wiem jak i co, co do twojego lekarza to tez bym chyba sprawe przemyslala, nie wyobrazam sobie zeby odmowiono mi obecnosci m podczas badania, a nawet jak jednego wpusci i inni beda chcieli to maja do tego prawo, a co komu przeszkadzac moze ze m, partner chlopak... itp obok stoi i trzymajac za reke razem sie cieszy...

pójde teraz 12.11...niech mi w końcu tą kartę założą, powiem, że chciałabym zwolnienie juz od połowy grudnia i ocenie sytuację...jak mi się nie spodoba to zabieram kartę i zmieniam lekarza
 
TOXO DLA CIĘŻARNYCH SĄ BEZPŁATNE na NFZ!!!! Nie wiem, co w sytuacji, gdy chodzicie do lekarza prywatnie.

no to co teraz??gdzie to jest zapisane?? muszę być profesjonalnie przygotowana do starcia:wściekła/y: w poniedziałek mam iść na badania, ale skoro toxo jest bezpłatne to nie mam zamiaru robić.

Ja chodzę na nfz, dlatego "wymagam" jak najwięcej z bezpłatnej opieki na którą daje tyle kasy z wypłaty
 
reklama
flądra dlatego sa bezpłatne bo sa obowiązkowe,i każda cięzarna ma je miec wykonane. Z tego co ja sie orientuje i sam fakt ze ja nieplacilam i inne dziewczyny tez to jest to badanie refundowane przez NFZ
 
Do góry