reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza

dziewczynky dopler to pewnie na polski detektor tetna bo przeciez takie zastosowanie ma, wiem ze za naprawde nie wielkie pieniazki mozna kupic na Ebayu ang ja kupilam uzywany pare lat temu za grosze a jesli ma sie podejscie w miare luzne podjescie do tego ze dzicia przeciez moze sie inaczej ulozyc i uciec to moze byc nie wyjkrywalne to czlowiek sie nie stresuje a napewno daje takie poczucie bliskosci ze moze jeszcze go nie widze ale juz slysze i buduje to wiez
ja mam taki:
ANGEL SOUNDS FETAL HEAR DETECTOR DOPPLER BABY MONITOR LISTEN HEAR USED | eBay
 
reklama
poszukałam i znalazlam:tak: badania są refundowane wg rozporząrzenia, tyle ze jak mu wyskocze z rozporządzeniem to na bank nie otzrymam zwolnienia, dlatego po prostu pójdę do innego lekarza...niech już załoza mi kartę i spadamz tamtad
 
poszukałam i znalazlam:tak: badania są refundowane wg rozporząrzenia, tyle ze jak mu wyskocze z rozporządzeniem to na bank nie otzrymam zwolnienia, dlatego po prostu pójdę do innego lekarza...niech już załoza mi kartę i spadamz tamtad

Jak masz za darmochę to idź do niego. Jak się będzie stawiał to go pogoń!!!
Walcz o to co należne!
 
dzwoniłam do połoznej i pytam dlaczego mam płaci skoro mi sie należy??powiedziala ze nfz refunduje wizytę i czesto koszt badan przekracza koszt wizyty i przychodnia musi dokladac, ale co mnie to k...a obchodzi, ja placę te wszystkie cholerne składki i ma jeszcze placi za badanie bo przychodnia doklada do interesu....takie rzeczy tylko w Polsce PARANOJA jakaś:wściekła/y:
 
Cześć dziewczynki! Wróciłam z usg genetycznego. W końcu udało sie je zrobić! Bobo ma juz 5,85cm i jest zdrowe! Mimo wszystko pobrałam krew na test PAPP-A i za 1,5 tygodnia odbieram wyniki. Dostałam z 10 zdjęć do kolekcji ale nie mam teraz jak ich wstawić bo mąż zabiera mnie do restauracji ( żonie nie chce sie gotowac to mąż musi gotować haha).
 
zarejestrowalam się juz na 7.11 u siebie w przychodni...cos sie stanie jak bede chodzila do dwóch lekarzy i będę miała dwie karty ciąży?? bo ta tutaj założa mi od 11 tyg, wiec sie nie kwalifikuje do becikowego, a tamtą będę miała od 6 tyg....jaka masakra, chyba zwariuję ile to nerwow żeby doprosic sie o swoje
 
Ja jestem po drugiej wizycie u ginekologa. Pierwsza absolutnie mi się nie spodobała ale dałam Panu Doktorowi drugą szansę - wczoraj jej na szczęście nie zmarnował.

Pierwsza wizyta odbyła się w 6 tygodniu ciąży i Pan Doktor był wówczas z asystentką, która najwyraźniej go rozpraszała. Nie założył mi wtedy karty ciąży, nie zważył, nie powiedział jakie suplementy powinnam zażywać.. byłam z tatusiem malucha to nawet Go o nic nie pytał :eek:, tylko o moje choroby, ocenił stan kruszyny (wtedy to był jeszcze bąbelek) i papa. Wizyta trwała jakieś niecałe 10 minut..

Wczoraj z kolei druga wizyta u Pana doktora i już inaczej.. nie było asystentki, odpowiadał konkretnie na moje pytania, założył kartę ciąży i zapisał tam też wizytę poprzednią (zgadując moją wagę z tamtego okresu), zadawał normalnie pytania mojemu mężczyźnie i powiedział o dodatkowych rzeczach, które warto by zrobić. Na USG zobaczył też krwiaka i powiedział, że mogę mieć jeszcze plamienia i jeśli zobaczę krew to mam jechać na pogotowie.

Nie wiem teraz, czy pójdę do tego drugiego ginekologa. Nie wiem właśnie, jak byłoby z kartą ciąży. :baffled: Czy w ogóle tak można..
 
wg mnie dwie karty ciąży są zbędne. W szpitalu przed porodem, lub jeśli traficie z jakimiś komplikacjami wcześniej będą się tą kartą posiłkować.
 
reklama
Do góry