reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

reklama
Aia super! mały sprytek z tej Twojej Marysi :)
a ja mam jutro wizytę, i juz sie doczekac nie moge, bo od dwoch dni mam takie wodniste podbarwione na bezowo/ciemnozolto uplawy. a moze to lekkie za przeproszeniem podsikiwanie, nie wiem. ale mnie to martwi troche. jakies pomysly co to moze oznaczac?
 
moze nawet wkladke jej pokaze...
staram sie nie nakrecac, ale wlasnie pierwszy raz wyraznie poczulam napor glowki na szyjke macicy. coraz czesciej mam bole jak na okres, a teraz jeszcze takie klucie, kluj kluj kluj...
ehh, czy tak wyglada 9 miesiac? :eek:
 
ja też po wizycie. rozwarcie 2cm ale lekarka powiedziała, że "jeszcze jeszcze" no ale zobaczymy. gbs ok morfologia super, tylko w moczu liczne bakterie :no:
 
reklama
Weronka to zalezy.Ja juz mialam dosyc mocne skorcze i bole jak na@,myslalam ze bedzie juz tylko gorzej a tu od kilku dni cisza. Ale wydaje mi sie ze lepiej byc aktywna, duzo sie ruszac, spacery itp.bo jak juz sie rozleniwi to trudno nawet wstac:tak:
 
Do góry