reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

weronika, moja ginka jedzie sobie na urlop od 20, czyli akurat jak mam termin... mam nadzieję, że obędzie się bez niej, że wystarczy tylko położna...
 
reklama
ja po wizycie, wszystko okey, dzidzia ok.3200, juz malo co rosnie, przez 2tygodnie uroslo tylko ok.200g wiec juz spokojnie, mocz okey, glowka w kanale (jak od kilku dobrych tygodni)
jezeli nie urodze do 15sierpnia to w dniu terminu bede miala masaz szyjki :D na wywolanie, szczerze to nie wiem jak to wyglada i mam nadzieje, ze lada moment urodze :)
zreszta polozna mowi, ze w kazdej chwili, w kazdej minucie :)
i polecila duzo sexu zeby sie zaczelo :)
takze u mnie wszysciutko super i okey i bardzi sie ciesze ze dziecko juz wolno rosnie bo wg przewidywan mialo byc prawie 4kg.. a tego bym nie wytrzymala :D
 
Dziewczyny super ze na wizytach ok. Weronikazz Ty masz jeszcze czas poczekaj;) Agos kciuki zacisniete, trzymaj sie. Kruszki wazne ze przyjemnosci nie zabronila wiec seksic sie zaczynaj :p ja czekam na wyniki paciorkowca juz prawie tydzien
 
agos trzymamy kciuki za krótki pobyt! pozostałym dziewczynom gratuluję wizyt :) juz bliżej jak dalej hehe.. ja już po ktg, serduszko ok, nawet miałam jeden skurcz w trakcie zapisu ;) zatem teraz czekam tylko na poród, a raczej na ta pełnię, w której pokładam duże nadzieje ;) no i seksik też obowiązkowo ! poza tym zaraz pompuje znowu piłkę do ćwiczeń i sie pobujam, co by miednicę i mięśnie rozluźnic ;) ciekawe, ile z nas urodzi jutro/piątek... :)
 
Ja wczoraj na pierwszym KTG [po terminie. Optymizmem nie powiało, bo skurcze praktycznie żadne. Dzidziusiowi bardzo dobrze u mnie- AFI 15, dobre przepływy, łożysko bez zwapnień. Na koniec doktor rzucił optymistyczną wiadomość, że szyjka zupełnie zgładzona, ale rozwarcie na opuszek. Niby mam się do niedzieli wyrobić, ale jakoś w to powątpiewam.
 
Witajcie dziewczyny, dawno nie pisałam nic, ale cały czas Was podglądam. Jestem dziś po wizycie, na szczęście dosyć pomyślnie przebiegła.
Od 13 do 21 lipca byłam w szpitalu, założony mam pessar, bo moja Maria strasznie zaczęła się spieszyć na świat. Leżę więc sobie już 3 tydzień i nic nie robię, tylko dbam o to żeby jak się dziś dowiedziałam doczekać do 12 sierpnia, a potem cc.
Życzę wszystkim pomyślnych wizyt i pozdrawiam:-)
 
reklama
Do góry