reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza :)

reklama
nie ma co sie sugerować wagą podawaną przez lekarzy teraz..na ogół i tak dziecko waży inaczej, niż pokazują sprzęty :) ja już też chciałabym być po...w tą środę idę na ktg, zobaczymy co i jak..ja zaplanowałam, że w czwartek jadę na porodówkę buaahhahahaha!
 
ddaga no wlasnie mi tak podobnie wychodzilo na kilku roznych usg..... wiec cos w tym jest, na penwo nie co do grama ale bedzie spora dziewczynka :)
Ty na ktg? ale ze szpitala Ci kazali? mi moja ginka o ktg nic nie mowila.. tylko o skierowaniu na oddzial po terminie
 
Błonka jak już jest po terminie idziesz do szpitala (bez skierowania nie potrzebne) zrobią Ci ktg, zbadają i jak wszystko jest ok to Cię jeszcze na tydzien puszczają tydzień po terminie to już raczej w szpitalu zostawiają choć tez nie zawsze czasem każą przyjść za kilka dni i w Bogucicach też tak jest. Skierowanie masz na wszelki wypadek (ja chyba tez zreszta ostatnio miałam ale kupa moich koleżanek nie)
 
kakakarolina pisze:
To fakt, ale może się lekarka pomyliła dziewczynka a taka duża ?? Będzie miała 3500 zobaczysz
Hmmm... Ja wiem czy nie może być duża dziewczynka? Córeczka doti ważyła 3800 przy urodzeniu :-). Z drugiej strony fakt - to 3850g to orientacyjna waga i równie dobrze może być 3500 :-).
Z tego co pamiętam wagę mojego Bąbla w miarę dobrze moja gin wymierzyła. Około tygodnia przed porodem powiedziała, że ma jakieś 2900g, a urodził się 3040g :-).
 
Tzn. u mnie jest tak, że byłam u swojego lekarza prowadzącego w zeszłym tygodniu w środę i powiedział, że teraz raz w tyg. można zrobić ktg. Nie jest to jakieś super obowiązkowe, ale że można zrobić :) więc się zapisałam (w gabinecie mojego lekarza nie ma sprzętu). Mam nadz.,że mała będzie aktywna, bo moja znajoma też była na ktg (dokładnie taka sama syt. jak u mnie, ten sam lekarz prowadzący) i akurat córa się nie poruszała i skierowali ją do szpitala..w ten sposób poleżała ok. tydzień w tym szpitalu czekając na poród mimo, iż wszystko było super, ale brak ruchów zasugerował lekarzowi robiącemu ktg, że trzeba to sprawdzić. Oby mnie to nie spotkało!!!! ;)
 
tak.. orientacyjna waga ale sam fakt 3 800... to ile mozna sie pomylic... no pol kilo na pewno nie, co najwyzej z 200 g i oby w dol a nie w gore :p ale jak nie urodze dzis tylko za tydzien i ona jeszcze przytyje to juz w ogole hahaha... no ale ok... nie panikuje jeszcze :)

ddaga no ja moze tez sie wybiore na ktg w tygodniu do spzitala, zapytam czy by mi nie zrobili...

kkkarolina no wiem wlasnie.. byla dziewczyna na odziale jak ja lezalam w 35 tyg... to byla 3 dni po terminie i ja przyjeli bo chciala, ale miala skierowanie, ja mam dostac na wszelki wypadek, ale sadze ze wole w domu, a w 7 dobie po terminie to podobno mus juz do spzitala isc wg mojej lekarki...
 
reklama
Znajomej lekarz w 38tc. powiedział, że córka ma 3750..w szpitalu po kilku dniach powiedzieli, że ma ok. 3200, a jak się urodziła, to miała jakoś prawie 3100, więc..po prostu poczekaj do porodu i się wyjaśni ;) zreszta to nie jest aż taka baba! większe się rodzę i jest dobrze :D
 
Do góry