reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

reklama
Masz rację cornelka ja też bardzo lubię ten wątek! Super się czyta te dobre wieści, to tak pozytywnie nastraja i dodaje otuchy.

Sopelek, jukix gratuluje wizyt!!! Najważniejsze że wszystko jest w porządku. Sopelek trzymam kciuki za piątkową wizytę. Do dr. Kalinki idziesz tak? Ciekawa jestem Twojej relacji. Zamierzasz do niego chodzić do końca ciąży czy to tak na konsultację tylko? A na nfz gdzie chodzisz??
 
Sopelek, jukix gratuluje wizyt!!! Najważniejsze że wszystko jest w porządku. Sopelek trzymam kciuki za piątkową wizytę. Do dr. Kalinki idziesz tak? Ciekawa jestem Twojej relacji. Zamierzasz do niego chodzić do końca ciąży czy to tak na konsultację tylko? A na nfz gdzie chodzisz??

Idę na konsultację, ale też z nadzieją, że może nie będę musiała dalej szukać specjalisty i poprowadzi ciążę już do końca..a jak nie to poszukam dalej.
Na NFZ chodzę do poradni w Madurowiczu dr Gała. Sympatyczna, ale złości mnie, że nie ma USG na miejscu i w sumie wizyta nic nie wnosi poza zwolnieniem lekarskim i dobrym samopoczuciem po miłym potraktowaniu :-D
 
jukix i sopelek gratuluje udanych wizyt:) sopelek życze żebyś znalazła dobrego ginka ktory już do końca poprowadzi ciąze:)
a ja wczoraj na tej przyspieszonej wizycie dostalam lekarstwa na te moje dolegliwości, na szczescie to nic groźnego, lekarz mówił ze dość czesto zdarzaja sie takie zapalenia w czasie ciązy...
i co najlepsze, zrobił mi takze doktor usg i co sie okazało....ze to chłopak:), tak był ustawiony że dobrze było widać jego klejnoty!:) fajnie juz znać płeć:) bedzie Filipek:) teraz czekam na piersze ruchy dzidziusia i na badanie połówke genetyczne koncem marca:)
czeka na kolejne relacje wizyt, barrdzo przyjemnie się czyta Was dziewczyny:)
 
dorotak to trzymam kciuki:) może też dowiesz się czy to dziewczynka czy chłopiec? TY już masz parke:) masz jakieś przeczucia co to bedzie? dolegliwości w tej ciąże podobne do którychś z poprzednich ciąż?
 
No zobaczymy jak z tym usg, bo w planach go nie ma :-(, ale może akurat gin zrobi.
Jeśli chodzi o płeć to w obecnej sytuacji jest mi to zupełnie obojętne, nie mam żadnych przeczuć, a poprzednie ciąże były bardzo podobne, wiec ciężko mi cokolwiek wywnioskować, nawet brzuch miałam taki sam, żadnych konkretnych zachcianek, smaków, te same objawy ciążowe :baffled:.
 
reklama
Do góry