reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Dziewczyny - wróciłam.
Na początku dziękuję za wszystkie kciukasy! POMOGŁY!
Dzidziek jest. Nadal jeden :) Ma rączki i nóżki w komplecie, jest straszny wiercidup! Serducho bije jak trzeba! Gin mi trzymał na ekranie podgląd, ja oczywiście się wzruszyłam i się gapię i gapię! On mówi czy już się napatrzyłam? A ja się pytam ile kosztuje godzina USG, powiedział, że dużo i mnie pogonił ;)
Nie dostałam fotki - ale zrobił mi za free USG więc wcale nie dyskutowałam!
Jestem taka mega HAPPY!
Aaaa i dzidziol - ma ponad 5 cm.
Dziewczyny - jeszcze raz Wam bardzo gorąco dzięuję za pamięć i trzymanie kciuków!
:*
:*
:*
:*
 
reklama
e-de - świetnie, bardzo sie ciesze !


do mnie 20 minut temu zadzwonili z Genomu że mam sie za tydzień zgłosić do genetyka na konsultacje bo wynik z testu PAPA nie wyszedł rewelacyjny :-( ja pierd.... zawsze pod górke :-(

przez telefon wyciagnełam od kobiety jaki mam ten wynik. Powiedziała że 800 przy normie:

1-290 wysokie ryzyko
292- 1000 średnie ryzyko
powyżej 1000 niskie ryzyko
 
lori - nie przejmuj się na zapas. Ja nie znam się na wynikach a szczególnie na takich niszowych jakimi są wyniki testu PAPPA. Ale - jak się patrzy okiem laika na przedziały i Twój wynik - to 800 jest bliżej do przedziału 1000 niż 290 - a sama widzisz, że to już niskie ryzyko. Nawet jakby wyszło 1000 - to też każda z nas by się martwiła - bo nie wyklucza to przecież choroby - a tylko umieszcza ją w niskim ryzyku!
Tak więc uszy do góry i nie zamartwiaj się! :*
 
e-de fantastyczne wieści:-)
Lori-tak jak mówi e-de 800 bliżej do 1000. Nie zamartwiaj się bo to nic nie da a może zaszkodzić. Trzymam kciuki żeby ten tydzień szybko minął
 
ja tez staram się sobie tak to tłumaczyć, babka powiedziała że nie powinnam się martwić bo to nie jest jeszcze zły wynik tylko wyszedł na granicy średnio a niski
... no i przecież jestem juz po usg które wyszło generalnie dobrze gdyby nie to łożysko.

no ale czemu nie mogło wyjśc powyżej 1000 żebym miała chociaż z jednym święty spokój
 
Lorelain nie denerwuj się to nie są złe wyniki. ogole ryzyko wylicza się łącząc wyniki usg z testem PAPPA. a pisałas ze wszystkie markery na usg wyszly wporzadku:przeziornosc karku, widoczna kosc nosowa...a to baaardzo wazne! poczekaj na interpretacje lekarza! głowa do góry!

E-de dobre wieści, gratuluje!

a teraz z inne beczki! Mialyscie jakies problemy z drogami moczowymi? jakies zakazenia? jak tak to co stosowalyscie? i czy pomoglo? ja jestem wlasnie na antybiotyku DUOMOX na bakterie w moczu:/ no i dodatkowo od dwoch dni jakies swedzenie i bol pochwy sie pojawil...lekarz telefonicznie zasugerowal ze po antybiotyku moglam dostac grzybicy:/ masakra jaka! i kazał smarowac CLOTRIMAZOLEM narazie...
 
reklama
mag_dzia - ja na początku ciąży - gdy jeszcze nie wiedziałam o niej - miałam fatalne zapalenie pęcherza i dostałam Furagin. Robiłam posiew moczu i antybiogram - i Furagin był najskuteczniejszy. Gdybym wiedziała, że jestem w ciąży - to pewnie lekarz dałby mi Duomox - bo to bezpieczny antybiotyk dla ciężarnych. A tak jak piszesz...często po anty - pojawia się grzybica....My kobitki to mamy przechlapane... Jeżeli nawracają Ci problemy z pęcherzem - polecam Żurawit. No i też samą żurawinkę :)
 
Do góry