reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Super Mali ciesze sie ze ok :-)

Ja tez po. USG nie mialam bo bylo 2 tyg temu na genetycznym. Za to badal mi szyjke i jest wszystko ok :-)
Nastepna wizyta 25 marca
 
hej ja tak na szybko, jutro napisze wiecej i nadrobie - bylam jest ok maluch zdrowy i bardzo ruchliwy. Następna wizyta 2.04 i musze brac dodatkowo kwas foliowy 5mg chyba bo krew nie jest tak dobra jak mi sie wydawalo i cisne w kierunku anemii. musze zrobic kolejne badania.
A i wielkolud ma 6cm
 
katioshka - świetnie! czekam jutro na fotki twojego wiercipięty :-) ja tez biorę kwas foliowy 5 :tak:

galaxia - szybko zleci i dobrze że szyjka się mocno trzyma ;-)
 
i ja powróciłam z genetycznego:) Całe szczęście wszystko jest ok, serducho mocno bije, genetycznie też wszystko ok, tylko maluch nie chciał się za bardzo pokazać, pomachał tylko swoją śliczną rączką i się schował :-D Popatrzył na mnie lekarz, pomyślał chwilę i się pyta: "Pani też taka wstydliwa? :sorry2:" :-D

Ogólnie jest ok, tylko to plamienie to z łożyska było no i co.... przez miesiąc najbliższy - zero pracy, zero dźwigania, zero przemęczania się, zero sexu :baffled:
 
dziewczyny gratuluję wspaniałych wieści !!

Nilcia cieszę się że nareszcie trafiłaś na spoko lekarza :)
 
reklama
Do góry