reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

a ja mam genetyczne 13 maraca wiec sie tez juz wszytskiego dowiem co i jak z dzidziolem:0 i dziewczyny mam pytanie do was wiecie kiedy najwczesniej moge sie dowiedziec jaka plec ma dzidziolek???dziekuje:blink:
 
reklama
mi lekarz powiedzial ze i nawet moglby zobaczyc w 16tc ale to jest okres omylny wiec zeby nie robic nadziei powie mi na USG połówkowym
 
ja mam nadzieję że około 16 tygodnia lekarz fachowym okiem stwierdzi kto się kryje w moim brzuszku :)

no i ostatnio dostałam kartę ciąży i tam lekarz wpisał termin porodu na 21.09 już ja sama nie wiem jak mam liczyć ;/ suwaczek mam wg. pierwszego USG 28.09 i weź bądź tu człowieku mądry... 13 marca się okaże ile bubcia już ma ...
 
galaxia - ja mysle że w 16 to juz spokojnie lekarz widzi jaka płeć, oczywiście jak dziecko pokarze co trzeba. Kiedys mówili późnej bo aparaty do usg mieli dużo gorsze :-p

ja tak mysle że na usg genetycznym mogą mi jeszcze nie powiedziec bo to będzie poczatek 13 tygodnia, ale tydzień później mam u swojego gina to chce go przymusić żeby oszacował :-p
 
mama2009 ponoc najlepiej jest date porodu liczyc ta z USG genetycznego, potem juz dzieciaki inaczej rosna.

Ja z Ania mialam na 6 pazdziernika z tego USG, z poczecia na 8 pazdziernika i rzeczywiscie skurcze zaczely sie 8 a urodzila sie 10.
 
reklama
Do góry