reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
u mnie wg OM wyszło 21.09. ale ja i tak czuje, że poślizg z tydzień będzie. wczoraj spotkałam się z koleżanką, która na wczoraj miała termin. narazie cisza....
a ja jutro idę do doktorka! juhuuuuu :-D nigdy bym nie powiedziała, że tak się będę cieszyć na wizytę u lekarza :p
 
katjoshka - trzymam kciuki! I czekam na wiaodmości!
monia - jutro masz wizytę z USG?
 
tak tak tak! a nawet jeśli doktorek nie będzie się chwytał za usg to go przymuszę ;-)
po tych cudach, które u mnie ostatnio się wprawiały, muszę zobaczyć Bąbelka!
 
mama2009 ja mam na 21.09 termin... to u Ciebie chyba będzie coś koło 28 jednak.



no ja właśnie mam ustawiony suwaczek wg daty 28 ale według @ mam 21.09

tak tak tak! a nawet jeśli doktorek nie będzie się chwytał za usg to go przymuszę
wink2.gif

po tych cudach, które u mnie ostatnio się wprawiały, muszę zobaczyć Bąbelka!


monia u Ciebie już chyba lekarz będzie sprawdzał przezierność itp. bo to od 11 tyg ...


---

dziewczyny jeśli chodzi o te terminy u mnie to ja się martwie tym że on mi kazał na te ważne usg iść po 10 marca bo sugerował się terminem z @, chyba zapomniał że ciąża być może młodsza, i mam krótkie zwolnienie itp. no i musze iść na to badanie po tym 10 a to przypada 11 tydzień i 4 dzień i już o tym pisałam że się martwię że to może być za wcześnie jak na to badanie :(:(:(
 
Ostatnia edycja:
Mama, ja wczoraj wg OM miałam 11t2d i lekarz zrobił mi badania prenatalne łącznie z uSG i wszystko ładnie pomierzył;-) A wg USG wypadał mi 11t4d.
 
mama2009 nic się nie martw! idź tak jak lekarz zalecił, widać to będzie ten czas. zdaj się na jego wiedzę...
zazdroszczę katjoszce, galaxii... już dziś mają wizyty!
byle do jutra!

ps. masakra, jak człowiek czeka na usg! każda wizyta to jak ukojenie ewentualnych nerwów, kolejna porcja dobrej energii i tak jak u mnie ostatnio banan na twarzy przez cały wieczór :-)
 
reklama
Do góry