reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
dzięki dziewczyny, właśnie taki mam zamiar, odpoczywać i cierpliwie oczekiwać pierwszych ruchów dzidzi :-)

Powiem Wam jeszcze tylko tyle że kamień spadł mi z serca jak zobaczyłam to mocno bijące serduszko, ulżyło mi niesamowicie bo przerażona siedziałam w oczekiwaniu na wizytę, całe szczęście mój Skarbek ma się dobrze i byle tak do końca! :tak:
 
Hej . Bąbel podczas USG wcale się nie ruszał, kurde a tak chciałam widzieć machające rączki i nóżki ;) Badania genetycznego nie miałam i nie będę mieć, dopiero wszystko będzie sprawdzane na 3D. Najchętniej zmieniłabym lekarza , taki jakiś głupek jest wcale się nie zna i sprzęt ma do du** ale nie mam tu za bardzo wyboru w polskich lekarzach :baffled: serduszko ładnie mocno biło ;) zrobił mi badania krwi i moczu. Następna wizyta w kwietniu , umrę do tego czasu :wściekła/y: A to nasz bąbel : P3050041.jpg nic porządnie nie widać :no:
 
Mali zdjęcie jest mało istotne, najważniejsze że ładnie słychać serducho. U mojego M wczoraj widziałam że łezka pociekła jak usłyszał bicie serca. :-)

Na zdjęcie nie masz co narzekać, mój gin ma sprzęt wypasiony a i tak widać jeszcze mniej niż u Ciebie :sorry2:
Tak czy owak gratuluję udanej wizyty! ;-)
 
Gratuluję wszystkim udanych wizyt!:tak::tak::tak:
Ja kolejne USG mam dopiero 26.03:wściekła/y: ble jeszcze dokładnie 3 tygodnie czekania...:-(
 
hej dziewczyny, teraz juz na zimno. Szkrab jest bardzo ruchliwy tak fikał, że cięzko go było pomierzyć, ja się też nie postarałam i wg mojego lekarza nie miałam na maksa wypełnionego pecherza, no cóz nie szczałam 4 godziny przed wizytą i ledwo doszłam ale powiedział ze mi nie wierzy:))))
Zdjęcia nie wrzucam, bo prawie nic nie widac na nim:)
 
ktajoshka - cudne wieści! Ja nawet nie widziałam, że szczać przed USG nie można???? :)
Wiem, że takie izyty dają powera. Nie mogę doczekać się swojego USG bo znowu jakieś doły mnie łapią....
 
reklama
Do góry