reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Gratuluje zdrowych dzieciaczków ;)

Marzenka - ja całą ciąże borykam się z jakimiś przeziębieniami i grzybami więc się nie przejmuj. Te globulki są bardzo dobre.

karolina - to na pewno Twój stres wpływa na maleństwo. Moje przy każdym mierzeniu ciśnienia śpi a jak bym chciała żeby spała to bryka.

Dziewczyny jutro trzymajcie kciuki bo wieczorem jedziemy na usg :) mam nadzieje że zobaczę moje maleństwo i dowiem się co tam słychać u Oliwki bo mój państwowy gin ostatnie usg robił mi jakieś 2 miesiące temu jak i nie 3 ;/.
 
reklama
jankesowa waga imponująca ale najważniejsze, że z maluszkiem dobrze! gratulacje!
marzenka niczego się nie przewidzi ale może zdąży się obrócić.. trzeba być dobrej myśli!

nadia trzymam kciuki:)
 
karolina - tak jak dziewczyny piszą może to tylko twój stres przełożył się na maluszka. Myślę że gdyby faktycznie było to coś bardzo niepokojącego to by Cię nie puściły do domu.

Jankesowa -
o kurde to faktycznie niezła waga ... ale jka juz masz objawy zbliżającego porodu to kto wie może się tym razem uda sn:tak:

Marzenka - a to Ci zrobiła niespodziankę z tym obrotem. No ale jak się obróciła raz to może i drugi da rade :-p
 
a mi gin 2 sierpnia miał ten wymaz na GBS pobrać i nie pobrał :baffled: zwariować można... już 26.08 pewnie nie będzie pobierał...
 
Ogólnie gratuluję wszystkich wizyt :-)

karolina

Trzymam kciuki, jak dziewczyny piszą na pewno wszystko będzie w porządku

jankesowa

Waga faktycznie robi wrażenie :tak:

marzenka

No to dzidzia tym obrotem faktycznie zrobiła psikua, ale wszystko jest możliwe więc może jeszcze się obróci :tak:
 
Byłam wczoraj na wizycie ale wróciliśmy późno więc dopiero teraz piszę. Z malutkim ok, waży już 2600g , gin stwierdził że trochę duzy jest jak na wiek ciąży.Jest główką w dół. Pobrał mi krew do badania. Nie sprawdził mi szyjki ani nic. I stwierdził że mam przyjśc na początku września. Czasem nie zdążę do niego bo mogę przecież urodzić wcześniej. Chyba wybiorę się za dwa tygodnie do niego. Tylko mnie wczoraj wpienił:baffled:
 
mama a dlaczego nie pobrali wymazu?

Mali ginekolodzy chyba z zasady nie przewidują, że możesz urodzić wcześniej :-p. Sama właśnie to przerabiam, wizytę mam w poniedziałek czyli będzie 37 t.c. i dopiero wymaz będzie robił, szyjki ani razu nie badał :-p.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dziękuję za Wasze kciukasy jesteście kochane, dzisiejsze ktg w normie :DDDDDDDD

nadia-kciuki trzymam :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry