reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Karolina - głowa do góry antybiotyk pomoże i będzie dobrze, zobaczysz
Ja też po wizycie i usg, z wieści dobrych to młody ma 2100/2200 i wg lekarki waga jest piękna, dzidziuś zdrowy i pięknie rąbie mu serduchu, a z wieści średnich, bo nie tragicznych, to mi się szyjka moja stalowa skraca, nie ma podobno dramatu, ale już nie jest ze stali jak wcześniej. We wtorek mam drugiego gina, to się obada dokładnie co z tą szyjką i oczywiście nie odmówię sobie kolejnego usg:)
W 35 tygodniu będę robiła paciorkowca jeszcze i przeciwciała, do zrobienia na wtorek mam morfologie i mocz i tyle chyba z badań, odebrałam dzisiaj też cytologię i proszę grupa I - jak miło:)
 
Katjoshka - ja tez w ciąży mam grupe I i byłam bardzo zdziwiona bo ostatni raz tak mialam chyba w liceum :-D ... jeszcze raz gratuluje udanej wizyty :) .... z szyjką to wiesz wiecznie stalowa nei będzie. Może i dobrze że się już powoli do porodu przygotowuje, oby tylko nie za bardzo ;-)
 
No wiesz Lori, ja się tutaj ostatnio moją stalową szyjką chwaliłam :))) a tu lipa :)
Co do grupy też jestem zdziwiona, raz w życiu miałam I a tak zawsze II - cuda działa ta ciąża:)
 
camelka

Dobrze, że wszystko w porządku. A swoje ADHD musisz powstrzymać przynajmniej do 36 tygodnia :tak:

karolina

Nic się nie smutaj ani nie martw zobaczysz będzie dobrze najważniejsze, że lekarz przepisał antybiotyk, na pewno pomoże

katjoshka


Fajnie, że wszystko ok oby tak dalej:tak:
 
katjoshka na tym etapie, to już chyba norma że szyjka "mięknie" ;-)także nie ma co się martwić. jak gin nie bije na alarm, to jest ok. ważne, że synek ma się dobrze:-)
kurde....a ja nie robiłam cytologii jeszcze.... ups:sorry:
 
dziewczyny gratuluję dobrych wieści:)
Karolina- głowa do góry, banan na buzię i pij dużo wody !:)

Kademi
- mała strzeliła ślicznego foszka:)

Annaoj- gratuluje dobrych wieści :)

Katjoshka- masz nauczkę,żeby się nie chwalić :D Antuan widocznie ciężko tam pracuje;-) A cytologia piękna! Oprawiłabym w rameczki;-)

My też już po usg. Faktycznie jest komora powiększona, co prawda norma dla chłopców jest nieco inna niż dziewczynek, ale mamy to obserwować -za 2 tygodnie kolejne usg. Poza tym wszystko dobrze, wisi głową w dół, czego ewidentnie żałuje, bo ciągle walczy o powrót do wygodniejszej pozycji, ale tak to jest jak się matki nie słucha.
Waży sobie mój syneczek 1952 g +/- 292g rozmiarowo idzie zgodnie z wiekiem ciąży, więc nie ma nic za dużego;-) za to pan doktor patrzy patrzy i mówi: noooo nie da się ukryć że to FACET.

Nie mam fajnych foci, niestety, może uda się na kolejnym usg:)
 
reklama
Do góry