reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Monia - bo ja się źle wyraziłam:) mi nic nie mięknie- ja jestem twarda dziewczyna- mi się tylko skraca :)
Sanya - oprawię i owszem:) i chwalić się nie będę więcej, bo widać w złą godzinę wypowiedziałam, że nie do ruszenia jest:) Antuan pracuje wydajnie:)
A Twój to tak siuraka bezwstydnie pokazuje ?
 
reklama
katjoshka- super wieści, a szyjka no właśnie na tym etapie to stresu już takiego nie ma :)
Sanya- no to trzymamy kciuki coby wsio było ok, a waga ładniutka :)

Dziękuję Wam za słowa otuchy :)
 
katjoshka już niech powoli szyjka sie szykuje do porodu :-)
Sanya mój też woli pokazać jajka niż twarz :-)

Ja miałam cytologię pierwszy raz robioną w tej ciąży. Aż się bałam wyniku bo trochę się zaniedbałam ginekologicznie ale lekarz powiedział że jest ok. Mam grupe II
 
Katjosha, Sanya gratuluję dobrych wieści.

Katjosha dobrze, na tym etapie to chyba dobrze, że się skraca troszkę.

Ze mnie jakiś dziwok w takim razie, bo ja mam zawsze grupę I z cytologii; odpukać
 
Camelka gratulacje, dobrze, że wszystko ok:)
Karolina głowa do góry, antybiotyk pomoże i będzie dobrze! :tak:
Katjosha cytologia ekstra wynik. a u mnie odwrotnie takto była gr I a w ciąży II...:sorry:
Sanya haha lekarz był pod wrażeniem :-D
 
Sanya - waga ładniutka :tak: i jak lekarz nic nie stresował tą komorą to pewnie wszystko jest w normie, ale zawsze lepiej poobserwowac na wszelki wypadek ;-)
 
Tak, tak dziewczyny, zbliżamy się do dnia zero...miło czytać, że z maluszkami wszystko dobrze.
A mam pytanie do dziewczyn, które wybrały Łubinową? Dlaczego tam? Tak przeglądałam opinie o tym miejscu i nie wiem co myśleć.
 
Sis
Ja zdecydowałam się na Łubinową głównie ze względu na mojego lekarza, rodziła tam bratowa mojego męża tzn. ona miała cesarkę bo miała bliźniaki i powiedziała mi, że ona by się na moim miejscu nie zastanawiała tylko wybrała Łubinową i ogólnie szpital zachwalała. Ja zastanawiałam się między Tychami a Łubinową. Ostatnio podczytuje tutaj opinie dziewczyn bo piszą tam w miarę na bierząco ->KAFETERIA - PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3??? - Forum dla kobiet
 
reklama
Kademi też właśnie podczytuję tam i w innych miejscach;-). Sama nie wiem co robić? Nie bardzo podoba mi się to, że bez względu na stan Twój czy maluszka wypisują do domu po dwóch dobach a po cesarce po trzech. Fajne jest to, jak przebiega sam poród. A co jak w tym samym czasie zgłosi się więcej dziewczyn?
 
Do góry