reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Sis

W sumie jak w każdym szpitalu są ludzie zadowoleni i nie. Z tego co rozmawiałam ze znajomymi i pytałam tutaj dziewczyn w większości szpitali wypisują po dwóch dniach. Ja nie powiem, że nie mam obaw związanych z tym szpitalem, ale pewnie z każdym bym jakieś obawy miała bo nasza służba zdrowia ma niestety wiele do życzenia :dry:Myślałam długo nad Tychami ale boję rodzić się gdzieś gdzie nie mam lekarza, za dużo się nasłuchałam, że wtedy lekarze traktują mame i dziecko gorzej niż swoje własne pacjentki, zwlekają z decyzjami itp No i postanowiłam zaufać mojemu lekarzowi co do Łubinowej. Co do miejsc nie wiem masz lekarza prowadzącego z Łubinowej ?? Ja pytałam teraz w czwartek mojego lekarza bo słyszałam, że na Łubinową się pchają drzwiami i oknami tyle chętnych, nie wiem czy to prawda ale go zapytałam w razie czego i powiedział, że mam się tym nie martwić, że jak co to nic tylko do niego dzwonić a On się wszystkim zajmie, więc mu wierze, że tak będzie :-p
 
reklama
Kademi, nie, nie mam lekarza związanego z Łubinową. Fajnie, że masz takiego i jakby co możesz na niego liczyć. Nie dziwię się, że mu wierzysz. Jak rodziłam syna (Knurów) i teraz też nie będę miała swojego lekarza. Mój lekarz uratował mi poprzednią ciążę i od tamtej pory jestem mu wierna. Kiedyś pracował w gliwickim szpitalu ale obecnie chyba nie współpracuje z żadnym.
 
Sis

Zapytaj na wizycie czy współpracuje z jakimś szpitalem. Mój kiedyś pracował w Tychach i też dopiero na wizycie się dowiedziałam, że zmienił szpital.
 
Dziewczyny gratuluję wizyt!

Kademi nie pamiętam, czy już pisałam, ale Jaśminka piękna :laugh2:

Sanya na pewno wszystko będzie ok z maluszkiem.

Laski, wy się cieszcie jak szyjki troszkę pracują na tym etapie (tak długo jak gin nie bije na alarm). Wierzcie mi, nie chcecie mieć żelaznych szyjek :-D Ja miałam taką, w dzień jak poród zaczął się o 9 rano (skurcze regularne) pojechałam na IP dopiero wieczorem ze skurczami co 5 minut a tam... Rozwarcie na opuszek :no: No i urodziłam dopiero po 2 workach oksy dnia następnego o 14.35 :-p Nic fajnego- teraz modlę się aby rozwarcie chociaż na 2 palce mieć zanim się jeszcze poród zacznie :-D
 
bonusowa-no ja miałam to samo aż mam stresa jak sobie przypomnę, ja za szybko pojechałam do szpitala teraz już tak nie wyskoczę czekam dłużej w domku, i dla mnie najgorszy ból to ta szyjka no!
 
bonusowa-no ja miałam to samo aż mam stresa jak sobie przypomnę, ja za szybko pojechałam do szpitala teraz już tak nie wyskoczę czekam dłużej w domku, i dla mnie najgorszy ból to ta szyjka no!

No widzisz, ja się nie spieszyłam tylko dopiero jak co 5 minut były (tak położna kazała) i na ip w szoku byli, że takie ładne ktg i w ogóle już tyle godzin z regularnymi skurczami a rozwarcia zero :eek:
 
Hej laseczki ja po wizycie dzis u pani poloznej i no Olek daje rade :-) i rosnie na 5kg jesli urodzimy w terminie.......ohhhh to dopiero bedzie!!! :-)
 
hej Madajka to już jest nas 3 z camelka1 z tym samym tc.
Ile Waży Twój maluszek w tym czasie? Ja pytam i Ciebie bo mnie zdziwiło jak poszłam na ostatnią wizytę i gin mi powiedziała że Daniel waży dobrze (30tc i 1400)ale z usg wychodzi termin na 9.10 przy takiej wadze (a wcześniej z OM 26.09) więc się zdziwiłam, ale to moja druga ciąża, a w pierwszej Synek miał 3980 2 tyg. po terminie więc ona chyba do tego porównywała.
Cieszę się że wizyta udana. 5kg to duży chłopczyk będzie, ale spokojnie, dacie radę :-)
Ja mam wizytę na 1.08 czyli 2 tyg. od ostatniej to porównam ile przybrał na wadze. Jeszcze wcześniej muszę zrobić badania na mg, żelazo, krew ale jak tu się wybrać jak taki upał. Łudzę się nadzieją, że jutro będzie ciut chłodniej.
 
reklama
Do góry