reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Love- my w tej samej sytuacji remontowej:) ale mój D robi wszystko sam, bo na fachowców nie ma co liczyć. Także tez nie wiem czy zdazymy:p
Kademi- słodzinka Jasminka :-D:-D:-D
 
reklama
Kobitki, jestem po wizycie! Odetchnełam. Wszystko jest dobrze. Moj gin powiedział, że mogą się już pojawiać pierwsze lekkie skurcze i byłam w szoku, bo powiedział że nawet co pół godziny. Synuś rozwija się prawidłowo, wszystko inne też ok. Wszystkie organy na 31 t.c. tylko głowka na 34 ale taka jego uroda ma wiekszą głowkę. Ja już widziałam wodogłowia itp ale powiedział ze wszystko w porządku i ze ponoć teraz duzo dzieci rodzi sie z wiekszymi głowkami. Tatuś malutkiej głowy nie ma wiec ma to po nim hahaha. Moj maluszek waży już 2 kg, kawał klocka z niego hahaha. Poza tym dostałam maść na hemoroidy bo zaczeło mnie cos swędzieć. Co do mojej bezsenności powiedział ze niektóre kobiety niestety cierpią na tą przypadłość w ciąży. Nie mogę brać zadnych silnyh leków wiec pozostają mi na wycieszenie ziołowe i kupiłam dzis dodatkowo ziolowe na spanie, bo jestem juz wykonczona spaniem tylko po 3 godziny. Zalecił wstrzemięźliwosc jesli chodzi o nadmierną aktywność w takie upały tj. zakupy dźwiganie itp, a zalecił duzo odpoczynku i relaksu. Tylko ze ja jestem niezdiagnozowanym przypadkiem ADHD hahaha więc bedzie klopot z usiedzeniem w jednym miejscu. Najwazniejsze ze nie musze leżeć bo tego sie bałam. Suma sumarum odetchnelam i humorek mam lepszy. A i nastepna wizyta juz 12.08 widze ze teraz wyznacza mi czesciej.
 
Super dziewczyny, gratuluje dobrych wieści!!!!!:))))))))))))))
camelka- mój Leluś miał w 30tc głowkę 2 tygodnie do przodu, a teraz na wizycie już miał wszystkie pomiary z 34tc;) więc wcale nie powiedziane, że będzie miał Twój maluszek dużą głowę, to się może jeszcze wyrównać :)
 
Mag_dzia. wg OM termina mam na 25/27 wrzesnia.....wiec czekamy....w poniedzilek ide do polozej i beda decydowac co dalek jak bedzie duzy bobo no juz jestesmy po malej rewolucji w szafie wszytsko na male dzidzi poszlo do woreczka moze komus innemu sie przyda.....
 
hmmm a mi zawsze gin termin z brzuszka sprawdza... z głowy chyba nie :sorry: hmm dziwne ...
na kolejne usg i pewnie już ostatnie pójdę pod koniec sierpnia bo na tej wizycie 2 to pewnie tylko zwolnienie dostanę :)

zaczynam 33 tydzień :szok:
 
reklama
camelka-cieszę się że wszystko ok :)

Ja tez już po wizycie, białko w moczu i krew antybiotyk dostałam, szyjka długa zamknięta, Jakub wysoko bardzo, ktg super więc dobrze mu w brzuszku. Dodatkowo skoczył mi cukier i wizyta za 2 tyg. chyba że piec do tygodnia nie przestanie to mam siuśki do badania dowieźć. Także jakaś taka przygaszona jestem.
 
Do góry