reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

e-de ja nadal imienia nie mam tak na 100% Miała być Amelia i już jest na drugie opcji nie ma.Pola jest w miarę zaakceptowana przez wszystkich członków rodziny:-)
 
reklama
ede a ja myslalam ze bedziesz miec chlopca...w sumie niewiem czemu:-D
super ze wszystko gra:-Dmi tez sie podoba alicja ale raczej nie da rady..za to milenka wygrywa....
monia ciesze sie ze sie wyjasnilo.....trzymam kciuki za ciebie w dalszym ciagu..odpoczywaj kochana;-)
 
Monia- uff ulga, oby się okazało, że wszystko się w okresie rozwojowym wyprostuje. My mieliśmy podobną sytuację z Mimi i jej nerką lewą, jeden gin wykrył powiększoną miedniczkę i co miesiąc do jej 2 urodzin mieliśmy jej robić badanie moczu i usg. I "wyrosła" z tego na szczęście.
Trzymam za Was kciuki nadal zatem, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze!

E-de- gratuluję córeczki:) imiona fajne!

mika- moja kumpela ma córeczkę o tym imieniu w wieku mojej Miśki, mamy ubaw jak ja wołam na moją Mimi a ona na swoją Lulu:-)
 
Madajka gratulacje:-)

Love spory dzidziuś nic dziwnego, że potrzebuje dużego domku :-) śliczne zdjęcia.

Nadia gratulacje, oby szybko Ci ta kolka przeszła.

Ede gratulacje, ujawniła się wstydnisia :-)
 
MADAJKA, NADIA miałam jednorazowy atak kolki, mam nadzieje że się nie powtórzy bo to jest straszne, ja się ruszac nie mogłam, ani leżec, ani stac... Madajka współczuje że masz to na stałe...

MONIA cieszę się że lekarze mieli dobre wieści, współczuje że usiałaś przejśc przez taki lęk... Mój Kacper ma szmery w serduszku, wykryte lekko ponad rok temu, teraz już będzie miał raz w roku kontrolne badania serduszka, ale po dwuch takich lekarka uspokaja że to będzie niewinne. Dlatego trzymam aby i twoja Wiktoria urosła a wraz ze wzrostem serduszko dochodziło do siebie

Poza tym gratuluje udanych wizyt wszystkim wam
 
hej dziewczyny

Monia - nawet nie wyobrażam sobie co czujesz, na szczęscie jak doczytałam, wada ma szansę się zasklepić - będę trzymała mocno kciuki za Ciebie i Wiktorie, wiem, że cięzko utrzymać spokój(mówi to mega panikara i histeryczka)ale musisz się postarać!!!! - jestem z Wami!
Ede gratuluje dziedziczki:) - tak przy okazji: A nie mówiłam ? ? ? i przy okazji dla Cię
Król Julian Talent Aktorski - YouTube - król Julian jako dziedziczka:)
Love- gratuluję przystojniaka
Nadiaa - Oliwia piekne imie, jakby u mnie była pannica - to własnie Oliwka miała być.
Gratuluję wszystkim wizyt:)
Ja jutro na 15:30 cisnę:) licze na kciuki.

Lori- dzwoniłam do pyskowic do szkoły rodzenia - 20 pln za jedne zajęcia dla dwojga rodziców, wchodzisz na obojetnie które zajęcia i robisz 5x po 2 godziny i w ten sposób zamykasz cykl, nie tak jak w gliwicach, ze zaczyna sie ktoregos tam.
Do Gliwic sie nie dodzwoniłam - będę próbowala jeszcze dzisiaj - dam znać.
 
reklama
Dzień dobry wszystkim. Dzięki dziewczyny za porady. Madajka ten ból jest okropny więc bez rozkurczowych ani rusz . Nie mogę spać w nocy. Mam nadzieję że to przejdzie szybko:confused:. Miłego dnia życzę i udanych wizyt
 
Do góry