reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Monia, jaka ulga, strasznie się cieszę, że diagnoza jest pozytywna. Przykro mi, że musiałaś przez to przechodzić i pewnie wciąż będziesz się zamartwiać który scenariusz się zrealizuje. Pamiętaj, że dostajecie od nas wszystkich tyle modlitwy i pozytywnych emocji, że nie ma możliwości, żeby było inaczej niż dobrze z Twoją córeczką.
Myślami jestem przy Tobie.
 
My juz tez po wizycie!wszytsko ok potwierdzilo sie ze to chlopczyk wiec bedzie z nami za 20 tygodni Alex:):)ma ponad18cm , i dzis byl ulozony glowka w dol.....:) i no moje lozysko jest na przedniej scianie ale prawidlowo ulozone
 
Jestem :)
Jupiii szczęśliwa !!!
Wszystko bardzo dobrze moje 640gr szczęścia rozwija się prawidłowo !

Mózg,nereczki wszystkie nażądy ,serduszko - Pięknie !
Ciężko było z pokazaniem bużki ,ale w końcu się udało :-)

JEST POPROSTU PIĘKNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POPŁAKAŁAM SIĘ ZE SZCZĘŚCIA!

ZA TO CHĘTNIE POKAZYWAŁ SISIORKA ,KTÓRY JAK DOKTOR STWIERDZIŁ JEST DOŚĆ POKAŻNY...(niewiem po kim ) HIHIHI :-p
SAM_2129.jpgSAM_2130.jpg

Wasze Newsy poczytam wieczorkiem ,bo wychodzimy (chciałam się tylko podzielić szczęściem )
 

Załączniki

  • SAM_2129.jpg
    SAM_2129.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 33
  • SAM_2130.jpg
    SAM_2130.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Monia baaaaaaardzo się cieszę !!! Teraz spokój spokój spokój....i wszystko się ułoży!

Madajka - gratuluje udanej wizyty!
:-)

Love - super wieści! piekne foty:-)
 
Do góry