reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

martolinka no właśnie to nie żart...ostatnio w karcie miesiąc temu miałam wpisane 65 kg a dziś jak wskoczyłam na wagę w ciuchach to miałam niecałe 67 i wpisano mi 66 kg, bo w butach i ciuchach, więc w sumie na plusie 8 kg:-):-) Jupppiiiii!!!!
 
reklama
wszystkim wizytujacym dzis mamusiom - gratulacje udanych wizyt..! ! ! :happy:

robaczku
ale fajnie ze juz wiesz kiedy przytulisz swojego maluszka .. to jest mega plus cc :tak: :):):)
ale nie opuścisz naszego forum na rzecz marcowek....? :p

ziewaczka a czemu masz tak szybko jechać jak wody odejda..? nawet jak skurcze nie będę co 5 min.....? :confused:

kasia no to malutka wie przed kim sie ma ustawiać :D:D fajnie ze taka aktywna, masz jakieś fotki czy juz nic nie widać? :)

chudzielcu nie denerwuj mnie swoją waga .. :D

augustynka myszka jeszcze jest chwilka żeby maluszki sie dobrze ulozyly :tak: 3mam kciuki!

a ja mam wizyte 27.03, kurcze to juz bedzie chyba 37 tc! :szok:
 
Dziewczyny-gratuluje udanych wizyt a za te dzisiejsze trzymam mocno kciuki!
Ja dzisiaj ide na mocz i krew..brrr...nie cierpie pobierania krwi:no:
 
reklama
My wczoraj byliśmy na USG. Adaś waży 2,630 co mnie przeraziło, że tak dużo :-) Ogólnie wszystko dobrze. Tylko każdy z pomiarów wskazuje końcówke 35 tc, bądź początek 36. Wieć możemy liczyć że Adaś pojawi się wcześniej :-)
Trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty.

____
 
Do góry