reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

martolinka no właśnie to nie żart...ostatnio w karcie miesiąc temu miałam wpisane 65 kg a dziś jak wskoczyłam na wagę w ciuchach to miałam niecałe 67 i wpisano mi 66 kg, bo w butach i ciuchach, więc w sumie na plusie 8 kg:-):-) Jupppiiiii!!!!
 
reklama
wszystkim wizytujacym dzis mamusiom - gratulacje udanych wizyt..! ! ! :happy:

robaczku
ale fajnie ze juz wiesz kiedy przytulisz swojego maluszka .. to jest mega plus cc :tak: :):):)
ale nie opuścisz naszego forum na rzecz marcowek....? :p

ziewaczka a czemu masz tak szybko jechać jak wody odejda..? nawet jak skurcze nie będę co 5 min.....? :confused:

kasia no to malutka wie przed kim sie ma ustawiać :D:D fajnie ze taka aktywna, masz jakieś fotki czy juz nic nie widać? :)

chudzielcu nie denerwuj mnie swoją waga .. :D

augustynka myszka jeszcze jest chwilka żeby maluszki sie dobrze ulozyly :tak: 3mam kciuki!

a ja mam wizyte 27.03, kurcze to juz bedzie chyba 37 tc! :szok:
 
Dziewczyny-gratuluje udanych wizyt a za te dzisiejsze trzymam mocno kciuki!
Ja dzisiaj ide na mocz i krew..brrr...nie cierpie pobierania krwi:no:
 
reklama
My wczoraj byliśmy na USG. Adaś waży 2,630 co mnie przeraziło, że tak dużo :-) Ogólnie wszystko dobrze. Tylko każdy z pomiarów wskazuje końcówke 35 tc, bądź początek 36. Wieć możemy liczyć że Adaś pojawi się wcześniej :-)
Trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty.

____
 
Do góry