reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Robaczku gratuluje udanej wizyty i poznania terminu cc:)

Lila wazy 2700, wszystko w porzadku, przeplywy w normie, wymiary w normie, mlaskala sobie slodko, usta ma identyczne jak ja, reszta wykapany ojciec ehhh... Szyjka zamknieta, lekarz powiedzial ze wydaje mu sie ze urodze za jakies 2 tygodnie. Dal globulki na grzybice, pobral wymaz i musialam go zawiezc do laboratorium bleeee, a wyniki dopiero w poniedzialek, myslalam ze sie szybciej dowiem jak z tymi paciorkowcami. Moge sobie spacerowac, cos tam robic, ale zeby nie szalec z oknami czy podlogami czy zakupami. Powiedzial ze jak wody odejda to trzeba jechac do szpitala i nie czekac na zadne skurcze, a to tego nie wiedzialam. Ogolnie jestem bardzo zadowolona ze i u mnie wszystko ok i u cory wszystko ok.

Ktoras jeszcze dzis wizytuje, to czekam na wiesci:)
 
reklama
Ziewaczka gratuluje wizyty;-)

dzeiwczyny z 3 miasta w jakim laboratorium robiłyscie wymaz na paciorkowca? Mój gin za 2 tyg. pobierze wymaz a potem mam zawiezc. Ostatnio robiłam w Gdyni w Brussie. Pamietacie moze cene tego badania?
 
No my już po wizycie.

Wszystko ok. Mała waży już 2200 g i ma się świetnie. W ostatniej chwili dziś zrobiła mi psikusa i obróciła się głową do dołu, więc Gin się śmiał, że chyba czuje przed nim jakiś respekt.:-D:-D AFI w normie, Zosia szalała kopytami na USG:-):-), moja waga tylko plus 1 kg od ostatniej wizyty, więc w sumie mam 8 kg na plusie. Szyjka trochę się skróciła, ale to już normalne, więc też ok. No i na opuszek ponoć rozwarcie, ale to też Gin mówił, żeby się nie martwić. Wyniki ok. Dostałam tylko Urosept na bakterie w moczu, bo trochę ich tam jest. Do zrobienia na następną wizytę tylko mocz. Na moje biegunkowo-zaparciowe problemy Gin zasugerował Lakcid. W razie jakiś skurczy kazał brać więcej magnezu i ewentualnie wspomagać się nospą.

Następna wizyta 04.04 o 16stej. Czyli same "czwórki":-D:-D

Aaaa...no i powiedział, że jak zacznę 36 tydzień, to mogę trochę poszaleć z aktywnością:-):-):-) Także jeszcze jakieś parę dni i dajemy czadu:-D:-D Oczywiście w miarę posiadanej energii, której ostatnio jakby brak:-:)-(

To by było na tyle...


ziewaczka gratki udanej wizyty:tak::tak:
 
martolinka- ja robię w Brussie i kosztuje 50zł z tym ,że nie wiem czy jest różnica ,bo ja robię ogólny posiew a nie tylko na paciorkowca (nie wiem czy mają to jakoś "podzielone")
robaczku- zazdroszczę Ci strasznie tego, że znasz już dzień i wiesz, że dni z brzuszkiem są już policzone :tak: będziemy trzymać kciuki by wszystko poszło wg planów
kasiagaw- Ty kobieto za bardzo nie szalej nam w tym 36 tc ,bo kruszynka z Twojej Zosi i niech ładnie siedzi w brzusiu ;-)
 
gratuluję udanych wizyt:)


Martolinka
w sumie teoretycznie istnieją sznse na poród SN ale lekarz twierdzi że na ogół sytuacja się powtarza więc i tak dojdzie do cc, a nie wolno leków wspomagających stosować, zresztą widze że u nas w szpitalu jest takie podejście do cięcia, bo znam osoby które miały tak samo, po jednym cięciu robią drugie
dla mnie to akurat jest na plus...mimo że to operacja to wolę cc
 
reklama
Do góry