reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
robaczek, ziewaczka, kasiagaw bardzo sie ciesze, ze wizytki udane :))) i juz kobiety poumawiane własciwie na ostatnie wizyty... Ehhh ale nam zleciało!

robaczku ale fajnie, ze juz znasz teramin :) wszystko przygotujesz i nic nie ma [rawa Cie zaskoczyć :)
 
myszka - gratki wizyty! No i trzymam kciuki, żeby jednak synuś się obrócił :tak:

adasza - gratulacje!!!:happy2:

Renatal - "mały" ładnie już waży :tak: Jak cc ma być bezpieczniejsze, to niech tak będzie :tak: Lekarze wiedzą co robią

karina - gratki wizyty! A co to jest 8kg? :-p:rofl2: Toż to prawie nic :-p

izka - ja też chcę taka prognozę łatwego porodu :-):-p gratuluję wizytki!

kinga, robaczek, ziewaczka, kasia - dziewczyny Wam również ogromniaste gratulacje! :-)


No i dziewczyny będą nam w marcu rodzić... Jejku to już 2 tygodnie zostało... Szok! :szok::-) A przede mną jeszcze ponad miesiąc czekania...
 
kasia gratki! fajnie, że wszystko git majonez ;-)
robaczek: ja Ci kochana zazdroszczę, bo ja też po cc jestem i czeka mnie sn... u nas w szpitalu po cc raczej sn....niestety, a ostatnio taki mi opowieści koleżanki serwują, że coraz bardziej jestem skłonna do cc:sorry2:
 
Kurde mi mała nie chce sie przekrecic i lekarz narazie mówi, ze cc. A ja w domu sie wyginam, kocie grzbiety robie, zeby pomoc córci się przekręcić! Tak bardzo chciałabym rodzić naturalnie...
 
reklama
Martolinka
w sumie teoretycznie istnieją sznse na poród SN ale lekarz twierdzi że na ogół sytuacja się powtarza więc i tak dojdzie do cc, a nie wolno leków wspomagających stosować, zresztą widze że u nas w szpitalu jest takie podejście do cięcia, bo znam osoby które miały tak samo, po jednym cięciu robią drugie
dla mnie to akurat jest na plus...mimo że to operacja to wolę cc
Robaczku pytam bo u nas była podobna sytuacja ,a le mój gin o CC teraz ani słowem nie powiedział. Ciekawa jestem jak to sie u mnie skończy

Lene ja po CC marzę o SN i trzymajcie kciuki zeby sie udało;-)

Kasia ,tylko 1kg??? to jakis zart;-) ciesze sie , ze mała zdrowa
 
Do góry