reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Gochson-mysle ze Twoje wyniki sa jak najbarziej normalne. Bakterie w moczu powyzej 10 000/ml (10^4) sa niebezpieczne u Ciebie jest tylko 100/ml. Inaczej sie mowi ze wynik ujemny czyli prawidlowy czyli nie stwierdzono podwyzszonej liczby bakterii w moczu. Lactobacillus jest naturalna bakteria drog rodnych wiec tez luz.
 
reklama
Tak właśnie czytałam w necie, że lactobacillus to dobre bakterie, więc ok. Tym bardziej, że od czasu do czasu (co 4-5dni) biorę lactovaginal, a on zawiera właśnie te bakterie.
 
Lene- właśnie ile bierzesz tego fenka???? Ja brałam 4x pół i powiem szczerze, że mi nic nie było po nim...nie dość,że isoptin brałam praktycznie w tym samym momencie to jeszcze kawę i słodycze pochłaniałam. Teraz zmniejszyłam dawkę do 2 x pół, a za tydzień odstawiam w ogóle i zobaczymy co będzie...troszkę się boję...
A te skurcze to też mam coraz mocniejsze, tzn pomimo brania leków spina mi się mocniej, ale mniej razy w ciągu dnia i tak myślę, że skoro nic się nie dzieje (szyjka trzyma z całej siły:-p) to może po prostu taka moja natura albo może to braxtony...no już nie wiem sama...
 
Ziewaczka badanie prenatalne nie wyklucza wad płodu tylko mówi jakie jest prawdopodobieństwo ich wystąpienia, to to tak tylko żeby uściślić.

W mądrych ksiązkach piszą że im bliżej porodu tym Braxtony będą silniejsze, chyba może ich byc też więcej. U mnie puki co liczba skurczy na dzień zeszła do ok 5 :-)
 
cześć gwiazdeczki :
Gochson: tak jak pisała Izka Twoje wyniki są ok i nie zaprzątaj tym sobie głowy...
Pauletta: ja biorę 3x po pół plus isoptin 15 min wcześniej też po pół... i tak jak piszesz też mam skurcze rzadsze ale mocniejsze... i jak mi się zaczęły jazdy 2 miechy temu to brzuch twardniał nawet na pół dni a teraz prawie wcale i tylko te skurcze zostały. Zastanawia mnie fakt, dlaczego wtedy szyjka trzymała a teraz, kiedy wydaje się, że skurcze złagodniały ta zrobiła się miękka i zaczęła się skracac:confused::baffled::confused:... nie wiem jak Wy, ale ja spałam dziś jak zabita... może to kolejny efekt brania fenka:szok::-D:szok:...no ale sny za to miałam kosmiczne....okropieństwa same....
Reniuszek i reszta wizytujących &&&& zaciśnięte i czekamy na dobre newsy od Was laseczki!!!
Julianna*: ja też miałam wcześniej 10 - 15 skurczy a teraz właśnie około 5 jk Ty... i tym bardziej zastanawiam się nad tym nieszczęsnym fenkiem:confused:
 
Ostatnia edycja:
lene pauletta na temat skurczy jest fajny artykul w styczniowym numerze M jak Mama :)) - w wolnej chwili przepisze do poradnika :)

kciuki za wizytujace dzisiaj :D :*
 
Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :tak:

Robaczek ten twoj gin to jakis konował ... ja bym doslownie z gabinetu chyba nie wyszła jakby mi USG nie zrobił .. to juz nie chodzi nawet o płec ale o sprawdzenie czy wszysko u dzidzi ok , wogole jak on moze sprawdzac rozne narzady skoro nawet płci podejzec nie umiał ... no w szoku jestem strasznym :szok::baffled:
 
reklama
Do góry