reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Iloonka-a ja jade na tym samym wozku co Ty. Tez mam podwyzszona glukoze, za tydzien drugie badanie tylko u nas robia 3 godzinne a nie 2 godzinne :baffled: No ale wytrzymam dla synka. Ja tez nie mam cukrzycy tylko podwyzszony wiec pewnie bedzie scisla dieta no chyba ze drugi wynik bedzie lepszy. Tak sobie teraz mysle ze moze ja bylam ogolnie oslabiona od tego kataru/wirusa arabskiego co mi maz przywiozl z Izraela. No nic teraz sie moge tylko domyslac i fantazjowa, zobaczymy w przyszlym tygodniu.
Ja dzis dla odmiany slaba jestem, cisnienie mi spada co chwila, kreci mi sie w glowie nie wiem co jest ale w kiepskiej formie dzis wstalam, za oknem szaro, buro i ponuro moze to ta pogoda i te wyniki glukozy i moja wyobraznia plata figla.
Dziewczyny z tym fenkiem, Lene-to normlane ze po fenoterolu sie tak zle czujecie i tak jak niektore z was pisaly to mija to paru dniach powinna sie unormowac, organizm sie przywyczaja. No i oczywisci u jednych te objawy sa silniejsze a u innych slabsze, wszystko tez zalezy od dawki i czestotliwosci brania leku. Najlpeiej to do lozeczka i przeczekac te zawirowania. Jak serce mocno kolacze to lepeij kawy nie pic i ze slodyczy/czekolady tez zrezygnowac (zawieraja kofeine). Ale jak nie macie tych efektow ubocznych to smialo mozna raz na jakis czas kawe trzasnac. Ja mam dzis tak slaby dzien ze sama z checia wypije kawe, choc normalnie nie pije wcale. Herbate i kawe tylko bezkofeinowa ciagne.
 
reklama
iza trzymam kciuki :) wiadomo, ze dla naszych pociech jestesmy w stanie przechodzic same siebie, wiec na pewno Ci sie uda :-)

kasia to prawda ja tez odlatywalam :) do wc chodzilam po scianach, bo mnie z nog zwalalo,mdlalam no i dudnilo mi w glowie uszach tak, ze nic nie slyszalam dobrze....., ale trwalo to kilka dni, teraz juz na luzie :) i kawe oczywiscie pije ....latte decofeinato ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja dziś odebrałam wyniki posiewów. Posiew moczu - ilość bakterii w 1ml moczu 10^2-Wynik ujemny. Wymaz z kanału szyjki macicy - Lactobactillus spp - nieliczne. Czy ktoś może mi zinterpretować te wyniki ?
 
Gochson: dziwne by było gdybyś nie miała tych lactrobac coś tam :) są to jak najbardziej przyjazne bakterie i nie masz się czym martwic, jeśli tylko to masz na wymazie... ja miałam to samo i gin powiedział, że superancko :0 co do moczu nie mam pojęcia
 
Ilonka - super że powtórna glukoza wyszła dobrze i nie ma mowy o żadnej cukrzycy ;-)
CobraOna - uważam że możesz powtórzyć wizytę u innego lekarza. U nas na usg połówkowym lekarz też nie był zadowolony z wymiarów i z wagi małej, kazał nam przyjść ok 26 tyg. Na wszelko wypadek umówiłam się na konsultację do innego lekarza i tak jakoś wyszło, że tego samego dnia. U nowego lekarza wyszło że mała jest wymiarowa, termin z usg się zgadza z om i mała waży 900g, po południu miałam usg kontrolne u swojego lekarza i wyszło że mała przybrała na wadze do 700g, wymiary są już proporcjonalne, tylko termin z usg znowu wyszedł tydzień później jak z om.

Więc jak widać co lekarz i sprzęt to wychodzą różne pomiary, więc możesz się umówić do kogoś innego i skonsultować swoje obawy. Ale na pewno będzie dobrze ;-)

Jutro i my wizytujemy i zobaczymy czy morfologia się poprawiła. Ostatnio hemoglobina spadła mi do 10,1, dostałam jakieś dodatki do żelaza i zobaczymy czy przez 3 tygodnie coś urosło.

Oczywiście trzymamy kciuki za pozostałe jutrzejsze wizyty ;-)
 
Gochson to moze zadzwon do lekarza mi ciagle gin powtarzal, ze bakterie sa najbardziej niebezpieczne dla dzidziusia ... :-(
 
Robaczku decyzja nalezy tylko do Ciebie, albo pojdziesz na prywatne USG i dowiesz sie kto Cie zamieszkuje (chyba, ze bedziesz miala pecha i dzidzia sie odwroci czyms innym), albo bedziesz chciala miec niespodzianke, to nie jest tak, ze stracilas wlasnie ostatnia mozliwosc sprawdzenia plci dzidziusia:) Co do lekarza to chyba bym takiego udusila ze zlosci, kobieta sie cieszy, wyczekuje a ten, ze cos tam mu sie odmienilo, no tylko lac i patrzec czy rowno puchnie!:angry:
Cobraona na pewno mialas robione badania prenatalne, wiec wiesz czy dziecko ma zespol downa czy inny, czy nie ma, takze tym sie nawet nie przejmuj ani troche! Lekarze to sa straszne straszaki, mnie tez nastraszyl jak bylam w 4 miesiacu, a co sie okazuje wszystko jest w najlepszym porzadku, takze musisz myslec o czyms innym, ja tak zrobilam bo bym zwariowala.
 
reklama
Do góry