reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

na mnie jakos nie działa ten lek tak jak na was, nie mam zadnych kołatań, problemów z serduchem. nie zauwazyłam tez nadmiernej pobudliwości po lekach. zapytam lekarza w czwartek za tydzień na wizycie, jestem ciekawa jakie jest jego zdanie:)
 
reklama
magda na mnie tez juz nie dziala :) - tylko pierwsze dni byly "ciezkie" :) podpytaj lekarza - mi moj stanowczo odradzil slodycze i kawe
 
Reniuszek, Magda: biorę isoptim na 15 miunut przed fenkiem...wzięłam przed chwilkę 3 raz i zobaczę, jeśli będzie to co wcześniej to chyba się poddaję, bo mam jakieś zaburzenia widzenia, słyszenia... meksyk :((
Magda: tak na marginesie dziękuje za wieści od Agaty! ucałuj ją od nas
 
lene kochana wspolczuje Ci, ze tak to odczuwasz.... lekarz Cie nie uprzedzil , ze bedziesz miala takie dolegliwosci i ze to normalne ??
przy wypisywaniu recepty moj lekarz powiedzial, ze moge nawet zemdlec po nim, ze moze mnie bolec mocno glowa, oczy, moge wymiotowac i ze bede miala kolotania serca, dusznosci i dudnienia i mocno drace rece.... - nakazal mi lezec w lozku az sie to uspokoi. Mysle, ze skoro bierzesz ten lek na szyjke to nie powinnas przerywac, a objawy, ktore masz pewnie mina. A jesli juz tak bardzo Ci to przeszkadza zadzwon do lekarza i upewnij sie.
 
robaczek - Kurczę... No jestem niepocieszona... To wyobrażam sobie, jak Ty musisz się czuć.. :-(
A ten lekarz to sobie chyba żartuje?!?!? :angry: Obiecanki-cacanki!!! Trzyma tak w napięciu!
Robaczku a może skoro dalej nie wiesz, to wytrzymaj do końca i będziesz miała NIESPODZIANKĘ? :happy:
Jak leżałam w szpitalu, to na sali mieliśmy dziewczynę, która chciała znać płeć dzidziusia, ale za każdym razem jak miała usg maleństwo jakoś tak się obracało, że nie było widać, no i w końcu stwierdziła, że jak nie- to nie, czeka na niespodziankę ;-) Właśnie teraz na dniach ma rodzić

Cobra
- oj, od razu hipotrofia... Nie ma co się tak nastawiać i panikować! 2 tygodnie różnicy to nie jest jakaś tragedia... Moja znajoma urodziła kilka dni temu zdrowego chłopczyka, a też ja straszyli w czasie ciąży!:wściekła/y: Biedna ile ona się nastresowała, wypłakała. U niej była główka większa o 3 tyg od reszty! Gin kazał jej nawet jechać do Lublina bo tam lepszy sprzęt itd... Ale widzisz, wszystko jest w porządku, także głowa do góry!

lene
- współczuję Ci bardzo, że masz takie jazdy po tym fenku... Ale może tak jak reniuszek pisze, że trzeba kilka dni przecierpieć, a potem będzie ok.
 
magda daj znac :) mozliwe, ze u mnie tez ten zakaz ma zwiazek ze skurczami, kawa, slodycze pobudzaja czynnosci skurczowe :) a fenek swoja drooga podbija cukier we krwi
 
ja tak trochę z innej beczki
mam wyniki poziomu cukru we krwi
na czczo - 80
po 75 g glukozy po godzinie - 137
i po kolejnej godzinie - 97
dzieki Bogu, ze to nie cukrzyca. A bałam się po ostatnim badaniu. Dalej bede ograniczała słodycze - bo lepiej się czuję.
buziaki
 
lene współczuje tych dolegliwości, ale tak jak reniuszek pisze..tak się zdarza i nie ma w tym nic dziwnego...zresztą reniuszek też nam odlatywała po tym nie? dobrze pamietam?

robaczku
no to będzie niespodzianka :)

reniuszku ja Cię podziwiam za to niejedzenie słodyczy...ja bym chyba oszalała...mam takie dni, że nie jem nic, ale są też takie, że bym mogła zjeść dużą tabliczkę milki...ehhh...mam nadzieję, że nie odbije się to na wadze...:)

ilooonka
całe szczęście, że tak wyszło z tym cukrem...gratulacje:*
 
reklama
Do góry