reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

ja też dziś wizytowałam i dostałam nakaz bezwzględnego leżenia bo inaczej szybko się z małym zobaczymy...:/ niby wyniki ok, szyjka ok ale jak na złość mam dziś strasznie bolesny i napięty brzuch, jeśli przez weekend nie przejdzie to mam się zgłosić do szpitala:baffled: no ale w sumie lepiej dmuchać na zimne...
 
reklama
hellol brzuszki, mam wizyte u ginka dopiero na 17.45, ale za to mam wyniki krwi, oto one:

glukoza 96 - 104
tsh 1,33
ft4 14,21

więc wszystko w normie :)

reniuszek ty jak tam? szyjka grzeczna? :laugh2:
 
pasazerka lez lez kochana, a zobaczysz, ze sie oplaci.... :) trzymam kciuki

....bo mi sie lezenie oplacilo :-)szyjka stoi w miejscu, zamknieta twarda :)) wiec lezec bede do samego konca, jest to dla mnie coraz bardziej realne, ze urodze w terminie :) brzuszek troche spiety . Wizyta okey .
wypytalam o fenoterol i slodycze w ciazy - doktor kazal stosowac diete taka jak w przypadku cukrzycy przy braniu fenka
pytalam o vessa previa- namalowal mi kilka obrazkow dot naczyn krwionosnych przechodzacych przez lozysko ... no i mialam wyklad jak to funkcjonuje itd, potem na usg sprawdzone czy mnie to dotyczy i jest okey
pytalam tez o rzekomo II stopien dojrzalosci lozyska (tak mam na wypisie ze szpitala) usg wykazalo pierwszy stopien - zwarte, gladkie, odpowiednie wielkosciowo
pytalam o nieszczesne bole przy spaniu na boku to wiezadla! i jak mi doktor dokladnie pokazywal gdzie co i jak to serio bolalo piekielnie
bole idace wzdluz biodra w strone krzyza po posladku to taka rwa kulszowa - dzidzia uciska na nerw , podobnie jak od srodka wzdluz uda to nerwobole - pytalam bo mam to czesto i co sie okazalo maly lezy w poprzek i trzyma w lewym rogu mojej miednicy glowe i uciska skubaniec
z Maksymiliankiem wszystko okey - mial sprawdzane nozki czy rosna prawidlowo i jest super bo 11 cm :)))) glowka okey, serduszko okey, przeplywy dobrze :) Maly spal i lekko sie krecil, na raczkach opieral glowe, lapal sie za nos a brzuch mi skakal jak oszalaly - doktor sam stwierdzil, ze rzeczywiscie musze wszystko bardziej odczuwac bo ruchy sa bardzo widoczne :))
nastepna wizyta za 3 tygodnie jak bede zle sie czula to za 2 :) no i LEZEC LEZEC LEZEC tak jak dotychas i trzymac odpowiednia dietke :))
Maly nie byl wazony - najwazniejsze, ze caly i zdrowy :) za to znow mial zrobione foto buzinki slodkiej - panu doktorowi chyba sie spodobal Maksymilianek :D
 
reniuszek dieta jak przy cukrzycy powiadasz... :D hm hm

a z tymi wiazadlami to nie żartuj, myslalam ze to kości..!

fajnego masz lekarza który Ci tak dokładnie wszystko pokazuje o opisuje :tak:

a jakie Maksio ma dluuuuugie nogi..! :):)

a fotkę dawaj......!!!!!!!! juz sie mogę sie doczekać..! :tak:
 
reklama
sonisia cukier masz fajny, fenka nie bierzesz, wiec dieta normalna Cie obowiazuje- jem to co lubiem :D

macie malego spiocha (chyba trzyma palec w nosie :D )

DSCN0500.jpg
 
Do góry