reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
sonisia- no właśnie też się dziwiłam bo ostatnio jak powiedziałam że mam skurcze i dosyć bolesny brzuch to mnie olała a teraz straszy mnie szpitalem(?!)
reniuszek- ale cudny słodziak:)
 
sonisia super, że wyniki w normie...czekamy na dalsze wieści:)

reniuszek ale fajnie, że się wszystko uspokoiło. Nic tylko leżeć teraz...A fotka Maczka po prostu świetna. A czemu myślisz, że nie doczekasz terminu? Lekarz coś mówił? Wiesz - w naszym przypadku to nawet jak urodzimy w 36 tygodniu czyli jakoś na początku kwietnia to już będzie bezpiecznie i nawet wcześniaka nie będzie, więc myślę, że chociaż do początku kwietnia dotrzymamy co?
 
kasia na odwort :D mysle, ze dotrwam do konca :)) a na poczatek kwietnia tez sie nie obraze , chociaz chcialabym miec malego w brzuchu jak najdluzej :D i bede lezec ile wleze byle wszystko dobrze bylo bo jak widac oplaca sie nic nie robienie :)
lekarz mi powiedzial ze juz po 32 tygodniu jest bezpiecznie - jest zminimalizowane ryzyko wylewow, chorob itd :))
 
reklama
hahah - moze oszczedz Zosience takiej daty urodzin :D wiesz, ze ja niedawno chcialam trafic z urodzeniem Maksymilianka w Dzien Zmartwychwstania ?? :))
 
Do góry