reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

przede wszystkim pogratulować, że nie przespałaś:-D po drugie suuuuper wieści:tak:
vilmaq to zaczątek wyprawki dla bejbuska już masz:tak:
kto dziś wizytuje?
Ja się tez pochwale, że wczoraj byłam na badaniu genetycznym. Wszystko OK, czekam tylko na wyniki testu PAPP-A.
Maluszek ruszał sie cały czas podczas badania, wiec trwało ono 40 min!! :szok:
(Widziałam m.im. jak połyka wody płodowe... bleeeeh :)))

Lekarz niestety powiedział, że na określenie płci za wcześnie, a szkoda, bo się spodziewałam, że już coś będzie wiadomo.
EDIT: zapomniałam o długości: 74 mm !!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
nefretete super! a słyszałam taką teorię że jak nie chca się wypowiadać w kwestii płci to może być dziewucha.. bo chłopca z dyndajcem rozwiniętym poznają w 90% :). A tak to jeszcze nie wiadomo czy to chłopak czy dziewucha :)
 
nefretete super! a słyszałam taką teorię że jak nie chca się wypowiadać w kwestii płci to może być dziewucha.. bo chłopca z dyndajcem rozwiniętym poznają w 90% :). A tak to jeszcze nie wiadomo czy to chłopak czy dziewucha :)
Super gdyby to była dziewczynka. Ale lekarz nawet nie zaglądał w tamte rejony mimo moich próśb :/ . W ogóle to nie jestem w 100% zadowolona z badania. Bo lekarz nie umiał odnaleźć przepływu żylnego. Powiedział tylko, że zastawka trójdzielna jest OK. Z żyłą męczył się ok 15 min i stwierdził, że dziecko jest tak ustawione, że nie jest w stanie tego sprawdzić. Teraz trochę przez to się denerwuje.
Tutaj jest artykuł o tym(punkt:'badanie przepływu w przewodzie żylnym): http://www.genetyka.hg.pl/
 
Afi- bardzo się cieszę z tych super wieści!!!
Nefretete-gratuluję wizyty-czasem tak jest, że nie wszystko da się obejrzeć:sorry:

Ja dopiero 24 idę na wizytę:confused2:
 
Ostatnia edycja:
nefretete to nie wiedziałam że nawet nie zaglądał :/ trzymam kciuki żeby było wszystko po twojej myśli a ty się już nie denerwuj! buziak :tak:
 
vilmag, afi, myszka,julianna, andzik i neferetete gratuluję udanych wizyt:-) a co do moich żył to byłam na konsultacji u lekarki rodzinnej w sprawie małej ilości płytek w krwi i ona przebadała mnie bardzo dokładnie i dała skierowanie do żylnego na konsultacje bo mam pełno popękanych naczynek na nogach i dwie sterczące grube żyły ciągnące się od kostki do aż do pachwiny-brzydko to wygląda a na wieczór jest opuchnięte i czasem pobolewa:-( a ten dupek tak mnie olał:no: i nawet porządnie tego nie oglądał o nic nie spytał-a wizyta nie trwała nawet 2 minuty wrrrr :angry: a nawet nie chodziło mi o to żeby on coś przepisywał ale jakieś pożadne oględziny i zalecenia mógł dać...aha myszko to twoja 3 dzidzia więc na pewno już coś czujesz bo ja mam tak samo-najwięcej rusza się na wieczór jak się położę na wznak :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie :)
Długo się nie odzywałam bo po wizycie 4 od razu wyjechałam na studia i dopiero podłączyli mi internet. A więc zacznę od tego,że z maluszkiem wszystko w porządku jak narazie jest zdrowiutki :) Widzieliśmy razem z D. naszego robaczka, którego pani ginekolog najpierw musiała obudzić. A jak już wstał pływał jak szalony :D machał rączkami i nóżkami. Niesamowity widok myślałam, że sie popłaczę ze szczęścia :D
Załączam zdjęcia USG

DSC01537.JPGDSC01538.JPG
 
Do góry