reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
Już po- na dzień dzisiejszy maluch ma 8,5cm i jest to póki co dziewczynka :-) czyli byłaby druga córeczka, ale się cieszę, ale wiadomo, że to dość wcześnie więc jeszcze mamy troszkę rezerwy ;-) w sumie niby "celowaliśmy" w chłopaka, ale jak nie wyszło to ja się nie gniewam :-D aa i nie ważył mnie więc nie mam stresu ile już przytyłam :-D i powiedział już na wejściu ,że to będzie ona ,bo pięknie i kwitnąco wyglądam i dobrze się czuję, a jak są chłopaki w brzuchu to przeważnie dokuczają ,bo wydzielają się androgeny ,ale pewnie teorii jest wiele ;-)
 
pacynka cudne zdjęcia gratuluje! też uwielbiam ten moment kiedy można bąbelki przez USG podpatrzeć :)
agata gratulacje udanej wizyty. Hehe widzisz my celowaliśmy w dziewczynkę i na 90% chłopak :). A co do tych objawów to mi wszyscy mówią (i mówili w czasie pierwszej ciaży) że wyglądam kwitnąco na chłopaka:szok::-). Z kolei z Wiktorem nie miałam żadnych objawów ani dolegliwości :blink:. Więc chyba są to tylko mity :* ale gratuluje dziewuchy!!! :):tak::tak::tak:
 
ja też czuję się okropnie. Nie umiem nawet porządnie się umalować, żeby ładnie wyglądać. Ale tłumacze sobie tym, że jak rano wstane i bede się super dobrze czuła to i wygląd się poprawi:)
 
reklama
Do góry