reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
Dziewczyny zauwazylyscie, ze wszystkim teraz gratulujemy udanych wizyt? Jakie to "nudne" i jakie wspaniale!!!:)))) Genialnie, ze u wszystkich wizytujacych jest tak dobrze i ksiazkowo:)))) Tak sie ciesze dziewczyny!
 
hej dziewczyny :)
Ja juz po wizycie,z dzidzią wszystko wporządku fajnie machał łapkami i sie kręcił:-Dma 7,5cm serduszko bije płyny owodniowe w normie tylko łozysko mam troszke nisko i mam sie oszczędzać. Zapytałam o płeć i jestem troszke zawiedziona :-(bo mi powiedziała że coś tam widzi miedzy nogami i na 60% to chłopak,ale mogą to też być spuchnięte wargi dziewczynki. Ale co tam co ma być to bedzie byle by zdrowe było.I wogóle sie wkurzyłam bo mi zdjęcia nie dał,następna wizyta 15.11.
Buziaki w brzuszki
 
Witam sie i ja po usg!


Gratuluje wszystkim bardzo dobrych wiadomości i zazdroszczę jak któraś już podejrzała płeć ;-)
Też wszystko ok, przezierność 1.1 przy 5,4 cm. Niestety ja nic nie widziałam, bo lekarz miał tylko monitor dla siebie a jak probowałam coś podejrzeć to mnie strofował, że napinam brzuch a jemu to przeszkadza. O płci nic nie wspomniał - Państwowa służba zdrowia. NIedługo będę robiła pewnie u innego lekarza gdzie chodze prywatnie to sobię popatrzę z moim P. na dzidziusia

A no i ciąża cały czas o ok. tydzień młodsza i lekarz powiedział, że to będzie raczej początek maja, już chyba nawet udało mi się zmienić suwaczek.
;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry