reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
No ja też gratuluję Wam dziewczyny!

monisia- ale bym się wkurzyła, no kurde nie darowałabym chyba. Mi kiedyś lekarz zbadał małego niekompletnie, bo tak się wiercił, że nie dało rady. Miał zrobić dodatkowo na następnej wizycie, ale olał to. Więc się wkurzyłam i się twardo upomniałam- i co? Zrobił co trzeba! A jak Ty jeszcze płci nie znasz to ja nie wiem co to za numery:tak:


Ja też jutro wizytuję i będę podglądała maluszka, to już będzie ostatnie uesgie, które mi przysługuje...
 
monissia - ojejku, współczuję Ci takiej wizyty :no: A tak w ogóle to nie sądziłam, że ktoś jeszcze uchował się z niespodzianką (oprócz robaczka, który długo oczekiwał na poznanie płci) :szok: Tak jak dziewczyny radziły, ja chyba bym poszła prywatnie na usg, jesli oczywiście fundusze na to pozwalają :tak:

MamiDo, paulusia, exquise
- ogromniaste gratulacje!!! Super wieści! :happy:

g_agnes, robaczek, Paulettta - no to jutro zaciskamy kciuki za Wasze wizyty dziewczyny! :-)
 
Ja dzisiaj też po wizytce, Tymuś coś kombinuje, na razie jest dalej głową w dół, ale gin powiedział, że coś podejrzanie się wierci i pozycja się mocno zmieniła od ostatniej wizyty- a waży 2400g i zbyt wielkiego pola manewru nie ma...moja wątroba dalej daje do zrozumienia, że już ma dość- mam nadzieję, że do kwietnia wytrzyma:sorry2:
Mami Do dacie radę- Ty i Twoja wątroba ;-)

Monissia współczuję wizyty chociaż ja bym wizytą tego nie nazwała:/ Ja również chodzę do gina co 4 tygodnie bo wszystko oki ale z kolei przy Nikoli chodziłam na tym etapie co 2 tygodnie. Każdy lekarz inaczej:baffled:

My dzisiaj też miałyśmy wizytkę i u nas wszystko oki niunia rośnie chociaż tylko 1800 waży coś mało, ale Nikola była donoszona i ważyła 2660. Szyjka trzyma wyniki oki więc czekamy na kwiecień:tak:
wagą się nie martw- raz , ze Twoja to dziewczynka , dwa , że z natury moze być drobniutka:tak:

Zdam wam trochę relacji od Wiktorka :)
Mały waży już 2200g i ułożony jest główkowo, co bardzo mnie uspokoiło gdyż rodzinne jest u mnie pośladkowe ułożenie płodu. Rozwija się bardzo dobrze a wyniki mam tak dobre, że moja Ginekolog powiedziała, że może mi nawet darować jedną wizytę i mam się u niej pojawić pod koniec marca dopiero: chyba że coś złego by się działo: wtedy przyjmie mnie bez kolejki. Mam nadzieje, że nie skorzystam z tej opcji.

gratuluje dobrych wyników;-)

To jutro trzymamy kciuki za Juliannę, Paulettę, Robaczka, g_agnes &&& kogoś pominęłam?już się pogubiłam
 
MamiDO, Paulusia, Exquise-gratki wizyt.
Ja dzis mialam szybka wizyte ktora sie zamienila w dluga. Ehh. Wykryli bialko w moczu i kazali powtorzyc badanie, wiec dostalam kubek i baniak z woda i kazali dac kolejne probki. Wypilam jeden kubek i nic, wypilam drugi i ledwo wycisnelam jakies resztki i okazalo sie ze drugi wynik lepszy. No ale nie odczepili sie juz i mam jutro USG. Okazalo sie ze procz tego bialka jeszcze mam za maly przyrost, za maly brzuch, za mala waga i jutro mam USG. Wiec trzymajcie prosze kciuki jutro zeby sie okazalo ze to taka moja natura. Tak sie zdenerwowalam ze zjadlam 4 kanapki i banana. Choc wcale nie jem malo i nie wygladam na drobiazg. Oby sie skonczylo na strachu. Takze na jutro sie szykuje niezla ekipa do badan. Julianna, Robaczek, Pauletta, Agnes-trzymam kciuki.
 
Iza oby taka była twoja natura z małym brzuchem, ja tez sie tego własnie obawiam, tez musze jutro na wizycie wypytać, myślałam że mam może małowodzie, ale na szczęście AFI 75 więc jeszcze w normie... Za pozostałe jutrzejsze wizyty też trzymam kciuki ;-)
 
reklama
Do góry