reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
Monissia- dziewczyny dobrze radzą:tak:

Ja dzisiaj też po wizytce, Tymuś coś kombinuje, na razie jest dalej głową w dół, ale gin powiedział, że coś podejrzanie się wierci i pozycja się mocno zmieniła od ostatniej wizyty- a waży 2400g i zbyt wielkiego pola manewru nie ma...moja wątroba dalej daje do zrozumienia, że już ma dość- mam nadzieję, że do kwietnia wytrzyma:sorry2:
 
Monissia współczuję wizyty chociaż ja bym wizytą tego nie nazwała:/ Ja również chodzę do gina co 4 tygodnie bo wszystko oki ale z kolei przy Nikoli chodziłam na tym etapie co 2 tygodnie. Każdy lekarz inaczej:baffled:
MamiDo gratki wizyty:):):)U nas tylko 5 dni różnicy a Tymek sporo cięższy:tak:

My dzisiaj też miałyśmy wizytkę i u nas wszystko oki niunia rośnie chociaż tylko 1800 waży coś mało, ale Nikola była donoszona i ważyła 2660. Szyjka trzyma wyniki oki więc czekamy na kwiecień:tak:
 
Zdam wam trochę relacji od Wiktorka :)
Mały waży już 2200g i ułożony jest główkowo, co bardzo mnie uspokoiło gdyż rodzinne jest u mnie pośladkowe ułożenie płodu. Rozwija się bardzo dobrze a wyniki mam tak dobre, że moja Ginekolog powiedziała, że może mi nawet darować jedną wizytę i mam się u niej pojawić pod koniec marca dopiero: chyba że coś złego by się działo: wtedy przyjmie mnie bez kolejki. Mam nadzieje, że nie skorzystam z tej opcji.
 
dziewczyny gratuluje udanych wizyt.
monissia przykro mi, że nie poznałaś swojego lakatora.


Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Ja już jutro.
Też mam ustalane wizyty co 4 tyg. Chociaż powiem szczerze, że teraz jak mi ustali za 4 tygodnie to bede troche nie pocieszona bo to będzie już 38tydzień;/
 
reklama
Do góry