reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

znam kilka osób urodzonych 1 kwietnia i są po prostu genialni...ale może w takim razie wezmę tą kąpiel wieczorem 1go. 2gi przypada w poniedziałek, więc akurat:) No to może na zajączka celuj?:-D:-D
 
reklama
reniuszek ale masz przystojniaka! :) jakbyś nie mieszkała tak daleko, to by myślała o jakimś swataniu go z moją Emilką;-)
a co do daty urodzin - mi też Prima Aprilis chodzi po głowie, ale na Dzień Zmartwychwstania bym nie wpadła;-)
 
kivinko jak bede jechac do babuni w okolice krynicy gorskiej ( wysowa zdroj)z Maksymkiem to nie omieszkam Ciebie odwiedzic ! :-) i mozemy zaczac proces swatania :-D

kasia lepiej nie wskakuj do wanny z powazna intencja 1-go , bo zobowiazujaca data moze Ci niezly numer wywinac :-D
 
reniuszek trzymam za słowo! Tylko daj znać wcześniej, to im jakieś wino dobre kupię, świeczki postawię na stole... i takie tam bajery, żeby pierwsza randka udana była :-)
 
pasazerka - pewnie, że lepiej dmuchać na zimne! Ale zobaczysz, jak poleżysz - to będzie lepiej :tak: Tylko leżeć naprawdę! ;-)
reniuszek - ooo jak dobrze takie superaśnie dobre wieści czytać :-) i tak trzymać Renia :tak: GRATKI! a w ogóle to fajny lekarz, z chęcią bym Ci go ukradła :-D
A Maksymilianek jest przesłodki!!! ;-)Mój Bartuś to zasłania się zawsze przed zdjęciami...

No to teraz czekamy na info od Sonisi :-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Ja dzisiaj tez byłam na takie szybkiej wizytce, w sumie tylko po zwolnienie. Ale takie szybciorem usg też miałam. To synio jest jak na 28 tydzień, troszkę do przodu. A waży 1100 i jakaś końcówka była, ale nie pamiętam...
A ja zaczynam szybciej na wadze przybierać oojojj, bo jest 9kg na plusie, matko jedyna ja nigdy tyle nie ważyłam :szok::-D
 
reklama
ewela to swietnie Ci sie trafilo i lekarz tez super, ze na szybko Ci zrobil usg :D a synio super duzy chlopak :-) tak trzymajcie !!
ja dostalam tez na tej wizycie torebke z prezentem haha firmy pampers ;) jest tu siakas plyta .... zaraz ja przejrze :)
 
Do góry