reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Reniuszek, Sonisia-gratki udanych wynikow i wizyt. Reniuszek-zdjecie bombowe :-)
Co do 1 kwietnia znam jednego kolesia-mega smieszny czlowiek, byl maskotka calej szkoly, troche taki jakby z ADHD ale ma takie poczucie humoru ze mogl sie urodzic tylko w prima aprilis :) dowcipnis to malo powiedziane a w jego towarzystwie nikt nigdy sie nie smuci. Ciekawe czy ktos sie u nas rozpakuje w ta smieszna date. Ja chce wszystko byle nie 20 kwietnia (urodziny Hitlera:szok::no:).
 
reklama
izka - mój tatko z 20 kwietnia!!!!! :szok::szok: I oczywiście się śmieje wariat jeden, że tak jak Hitler się urodził. Ja chyba też bym chciała uniknąć tej daty, choć dziadkowi byłoby przyjemnie pewnie...
 
Ewela-hehe, no to jak widac nie kazdy kto sie rodzi w ten dzien musi byc stukniety :-D Zreszta Hitler podobno byl uzalezniony od amfetaminy i mial wyzarty mozg moze dlatego stal sie takim oszolomem. Sama data 20 kwietnia brzmi ladnie :-)
 
a ja po wizycie wcale nie mam super nastroju :(
maluszek waży 1250 g (szok ze juz jest wiekszy niz dzieciaczki agaty)
i serduszko główka ok, jest ponad 2 tygodnie do przodu, ale główka wcisniety prawie w moja szyjke (choć po szczegółowym badaniu wszystko z nią ok-trzyma i ma 3 cm) i tak mocno jest wcisniety ze przez to moze mnie to spojenie mocniej boleć, ale nic z tym nie zrobie.
nozki ma po mojej prawej stronie więc w poprzek ale ułożenie prawodlowe (jak do porodu ;)

ale ma podejrzenie "szpotowatosci" jednej stopki - czyli wygiecie do środka.. mówi ze o nic przesadzonego, będzie to obserwował, bo mozs to przez ulozenie, ale ja juz mam głowę pełna :sad:
słyszała któraś cos podobnego..???

reniuszek ale słodziak..!
a główkę ma u góry czy na dole czy jak?
wszystkie prawie macie fotki maluszkow a ja od kilku miesięcy nic bo tak sie układa :(

lekarza masz naprawdę rewelka, jeszcze Cię prezentami przekupuje :D
tez chcem!

a co na płycie było..?

pasażerka lepiej chuchac na zimne :)
a ja dziś dostałam pozwolenie żeby odstawić luteinie :happy: okropne bylo to "ciekniecie" :/

kasiagaw 36 tydzień to moje marzenie żeby urodzić :tak:
więc wybieramy sie razem :D
a za reniuszka kciuki oby jak najdłużej :tak:

ale chyba będziemy musiały innych metod wyprobowac, bo wanna relaksuje :D raczej skakanie, okna i .. sex! ale chyba będę musiała do tego ostatniego kogos sobie znaleźć, bo jak eMek zobaczył jak nisko jest głowa bruna to powiedział - zapomnij mała ;)

ewela noo to ładnie rośnie..! :tak: fajnie ze jeszcze usg na szybkiego :tak:

izka :szok::szok: nie wiedziałam ze to jego urodziny..!!!! jeeejku wole 1-go! :D albo jako prezent na zajączka :tak:
szkoda ze nie możemy sobie daty porodu wybierać.. heeh ;)
 
Ostatnia edycja:
sonisia to te nasze male wierciochy podobnie siedza :D z tymze maksymek w lewym dolnym rogu trzyma glowe i tam mnie cisnie i tak strasznie boli - nawet jak lekarz glowica tam jezdzil to myslalam, ze mu reke z bolu odgryze i powiem, odczep sie od glowy mojego syna bo nas to boli :)a nozki tak samo jak Bruno ma po prawej stronie;-) a wage ma Brunio super ! pieknie rosnie chlopczyk :D stopka sie nie przejmuj, odetchnij i zobaczysz co bedzie na nastepnym usg ! na pewno wszystko jest okey i poporstu maly karateka tak sobie wierci ! :) :*:*
 
Takie duże te Wasze bobasy... Aż zaczęłam się denerwować. Anielka we wtorek ważyła przypuszczalnie 1282 g. No i brzusio ma szczuplutki bo kiedy było badanie byłam w 29+5 tc, a wynik był 28+1. Niby nie ma się czym denerwować, bo to żadne straszne odchylenie, ale odkąd pamiętam on zawsze jakby nie nadążał. Pocieszam się że z taką talią będzie mogła zostać modelką. Mam mnóstwo zdjęć z usg, ale zgubiłam płytę od skanera i nie mogę wstawić. Poza tym ułożenie podłużne główkowe, więc w zasadzie mogę rodzić :-) Odpukać!

Reniuszek - Ty dostałaś prezent, a w gabinecie mojego doktora stały te siateczki i mi pielęgniarka nie dała! :wściekła/y: A to krowa! Następnym razem się upomnę. A co było w tej paczuszce, jeśli mogę spytać?
 
Ostatnia edycja:
sonisia- nie martw się na zapas, może tylko tak niefortunnie ułożył a w rzeczywistości wszystko gra:) co do luteiny to gratuluję! ja właśnie po wczorajszej wizycie muszę do niej wrócić:wściekła/y:
ntmkw- szczuplukim brzuszkiem się nie przejmuj, jeszcze wszystko zdaży się wyrównać:) (tak poza tematem wizyt, czytałam że rodzisz na Raszei, ja też:))
 
reklama
Pasazerka - taki mam plan, o ile miejsca dla mnie nie zabraknie. Chyba się wtedy popłacze, bo ze wszystkich szpitali najbardziej upodobałam sobie ten. W najgorszym wypadku dam komuś łapówkę ;p. A na kiedy masz termin? (ps. pisz na pogaduchach, nie zaśmiecajmy wątku ;p)
 
Do góry