reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

ntmkw w torebce takij jak na prezent jakas broszura/ magazyn z *******kami, plyta na ktorej nic konkretnego nie ma i jeden pampers newborn :)
 
reklama
Reniuszku wspaniale czytać o tak udanej wizycie, bardzo sie ciesze że wszystko u was dobrze! I też zazdroszczę takiego gina ;)

Pasażerka wypoczywaj, na pewno to pomoże brzuszkowi :)

Kasia nas położna na SR osostnio uświadamiała że takie próby wywoływania porodu wcześniej niż organizm jest gotowy mogą sie marnie zakończyć, czyli długim porodem i potem najczęściej cc, ale to tylko jesli coś sie uda samemu wywołac, lepiej nie szleć za wcześnie ;-)

Sonisa nie martw sie stópką, poczekaj co powie lekarz na następnym badaniu. Moja koleżanka urodziła synka ze szpotawą, ale w dużo poważniejszym stanie niż jest podejrzewany u ciebie, nie martw się :happy:
 
Sonisia- ale Bruno duży!!! Ciekawe czy moje bejbi też tak szybko rośnie:-)

Reniuszek- też mam te pampersowe ulotki, płyta jest po prostu beznadziejna, ale dostałam też mnóstwo innych folderów i gadżetów (np. naklejka na szybę do auta;)) Wiecie, że oni dostają w przychodni pełno takich rzeczy, ale jakoś nie oddają pacjentkom:szok: I potem taka znajoma czy córka pielęgniary ma 100 pieluszek new born właśnie z takich folderów;-)
 
Pauletta ja nie mialam w tej gadzetow ... ale przysylaja mi z programu bebilon rozne cuda- zarejestrowalam sie u nich na stronie :) przyslali mi malego bialego misia - bardzo fajny :-)
 
A my dostaliśmy już chyba trzy takie promocyjne reklamóweczki - jedną u gina i dwie w SR. najfajniejsza jest jedna ze SR, bo była w niej butelka ze smoczkiem, tyle że nie pamiętam jakiej firmy (coś na L..) i chyba dwie wkładki laktacyjne:-)

Powodzenia na wizytach &&&&
 
Odebralam wyniki glukozy. Sa na szczescie dobre... wizyta tez dobrze wypadla. Musze brac fenoterol caly czas bo szyjka mi sie skracala ale juz sie uspokoila:) na szczescie dobrze sie czuje po tym leku jedynie rece mi lataja. Nastepna wizyta za miesiac dopiero jak sie nic nie bedzie dzialo...
 
reklama
Do góry