reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
Ja brałam na początku ciąży. Żadnych dolegliwości i skutków ubocznych nie odczułam ale niesamowicie irytowało mnie że wstaje rano, podnoszę się z wyrka i czuje jak się ze mnie za przeproszeniem "wylewa":/ a spanie w piżamie, gatkach i wkładce jakoś średnio mi odpowiadało...
 
jestem jestem, agnes dzięki za troskę :*. No powiem wam szczerze że zawiodłam się dziś na maxa... mój lekarz naprawdę jest jakiś inny: nie zrobił mi usg (bo jego zdaniem dwa w ciąży to już dużo), zbagatelizował przeciwciała na cytomegalię, na kłucia i bóle brzucha kazał mi brać no spę i kazał przyjść za miesiąc... Ogólnie oprócz tego że przytyłam dodatkowe 4kg i zaczął się tym oburzać to nic więcej nowego nie wiem... także mam humor do bani dodatkowo jeszcze mój życiowy partner wkurza mnie samym jestestwem ale to pewnie dają znać moje nerwy po tej wizycie. Ech... pozostaje mi czekać do połówkowego na które jutro się zarejestruję jakoś na początku grudnia :zawstydzona/y:
 
Witam Panie. Po wizycie dołaczam do spodziewajacych sie płci meskiej.:tak: Dziec zdrowy, ruchliwy, nogi wyjatkowo długie w stosunku do reszty ale córka miała tak samo. Teraz ma 3 lata a rozmiar 110, wiec to chyba geny. Jeszcze nie dociera do mnie jakos bo ja bym reke sobie dala uciac ,ze córa druga. Doktor zostawił sobie granice błedu, ale minimalna bo jak powiedział "armata stoi" :-D:-D Wszystkie pomiary wychodza idealnie na ten wiek ciazy wiec szczesliwa dzisiaj jestem. Teraz moge zaczac szalec i imie wybierac. Aha i znów prrzeciwciała mam robic , Wy tez tak macie? W poprzedniej cizy tylko raz miałam robione a tu półmetek i juz drugie. No i postraszył mnie doktor, że po pierwszym porodzie zabiegowym (vacum) przy drugim wzrasta prawdopodobienstwo kolejnego :no::no:
 
vilmag - rozumiem Twój niedosyt, zwłaszcza jak tu kazda prawie pisze, ze już wie co będzie...powiem Ci kochana, ze ja usg mam robione przy kazdej wizycie - jak do tej pory było usg dopochwowe ale teraz juz będe miała przez powłoki brzuszne. Trzymam kciuki za Twoje usg połówkowe i życze ci wytrwalości....nie denerwuj sie!
mama_mia - gratuluje Synusia w brzuszku!
 
mama mia gratulacje!!!!!
iloonka wiesz ogólnie to już pomijam to usg ale lekarz jakoś tak w ogóle nie przejął się tym że: we krwi mam cytomegalię przeciwciała (teoretycznie położna mówiła że powinno się ponowić badania a on to olał), że często czuje bóle brzucha i lekkie swędzenie na dole... ach jakoś tak nie wiem sama... ale dziękuję :*
 
Dziewczynki gratuluje udanych wizyt:-)
No i oczywiscie strasznie sie ciesze z tymi ktore juz wiedza jakiego lokatora maja w brzuszku:tak:mam nadzieje ze juz niebawem do was dolacze:tak:
 
vilmaq, a nie myślałaś o zmianie lekarza? może jak jesteś niezadowolona i niepewna jego postępowania, to byłabyś spokojniejsza, jeśli ciążę prowadziłby ktoś inny?

ilonka, mammamia, gratuluję! :)
 
reklama
Wszystkim dziewczynom gratuluję udanych wizyt.:happy2:

Vilmaq dziwny ten lekarz. Delikatnie pisząc lekceważąco podszedł do całej sprawy:baffled: może warto by się faktycznie zastanowić nad innym ginem.Na cytomegalii niezbyt się znam, ale swędzenie może ozanczać infekcję,powinien przeciez to sprawdzić, a przy bólach i kluciach powinien zdecydowanie zrobić dokładniejsze badanie. A co do facetów, to mój też ostatnio działa mi strasznie na nerwy, a najbardziej mnie wkurza to jego podejście,jak tylko mam jakieś "ale" stwierdza wtedy, że to hormony w ciąży mi tak buzują i przez to robię się przewrażliwiona:crazy::dry:
 
Do góry