reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Bida wciaz mnie zastanawia jedno bo u mnie ciaza wg USG wciaz jest mlodsza o 3 tygodnie od OM ale patrze ze martolinka jest w 17tyg i dzidzia ma 160g a moja 270g i wciaz mi sie wydaje ze moja cora jest starsza:crazy:niz to lekarz mowi
j
Lelcia ja myslę , ze temin Twojego porodu i tygodnie ciazy sa jeszcze do przesuwania.. 3 tyg.róznicy między OM a USG to sporo. Zauważ jednak, że Twoja dzidzia jest 2 tyg,starsza a to szmat czasu:tak:

Julianna to gdzie wybierasz sie na pierwszy spacer;-)?
Vilmaq MamaMIa trzymam kciuki za Wasze wizyty;-)
Edytka to bądź czujna i w razie czego jedz!!!
 
reklama
Martolinaka hehe, na spacer to w sumie mam gdzie iśc bo za płotem mam już puszczę, tylko sama tak nie lubię...musze chyba do piątku poczekac i się z mężem wybiorę :-) ale to dla mnie po tylu tygodniach jest maga odmiana i sie bardzo cieszę...i na jakies zakupy moze pojedziemy...hihi
 
paulusia, madziaka, afi macie wizytki w moje urodziny;-):-D

to będzie co świętować - trzy wizyty i urodziny! :-D

Dziękuję;-) M dzis oświadczył " Wiesz jak będzie dziewczynka to będę spełnionym facetem. Zamykam swój kranik i juz seksem nie będę Cię męczył:-D:-D

no niee... padłam!!! :-D:-D:-D:-D

Martolinka, Lelek, gratuluję córeczek! :)

Julianna, świetne wieści! Teraz odżyjesz :)

--------

młody się nade mną zlitował... wreszcie się regularnie rusza :-)
 
Lelek, Martolinka gratuluje córeczek ja też tak marze o córci:-p to teraz Martolinka będziesz miała parkę???ale Ci zazdroszczę :-)
Julianna gratuluje wizyty i cieszę sie że z łożysko sie podniosło,ja też na to licze;-)
 
reklama
Do góry