reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Lelek, Martolinka gratulacje!!!
Porannakawa hehe, to mam nadzieję, że i u mnie się sprawdzi Twoje niezawodne oko i będzie chłopak :) Może za tydzień się dowiemy!


Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujące! Zdrowych, pięknych maluszków życzę!!! I czekamy na wieści! :)
 
reklama
zerkam na glowna liste czy jest wiecej chlopcow czy dziewczynek :) mnie chyba zreszta na niej nie ma :O ?
 
Lelek u mnie było tak samo.Dzidzie młodsze a teraz termin porodu mi się przesuwa wstecz.
Z moim Dawidem jak byłam w ciązy było tak samo.W rezultacie urodził się w 8 mc.Pierwszy termin miałam z nim na 21 czerwca i zgadzałam się z tym .Dawid urodził się 8-go maja ,no i z oznakami wcześniaka.
Z tymi maluszkami wg mnie powinnam mieć na koniec marca.Wg. lekarzy najpierw był 10 kwiecień,potem 5 kwiecień .Zobaczymy co wyjdzie 29 listopada:-)
 
No i po wizycie. Maluszek ma wymiary główki w sam raz na 18 tydzień, ruszał sie ładnie, słuchałam serduszka ;-) To co dla mnie najważniejsze to łozysko poszło w górę! I jest duzo lepiej niż było i mogę chodzić! Bardzo się cieszę. O płeć nie pytałam, za tyg na genetycznym się miejmy nadzieję wyjaśni :happy2: To teraz ciekawe co u vilmaq i mama_mia.
 
Super dziewczyny, że same dobre wieści z usg. Mamuśkom które już poznały płęć Gratuluję !!! i zarzem zazdroszczę bo my będziemy dzidziola podgladać dopiero wpołowie grudnia ;-). A teraz na wizytach słuchamy tylko serduszka ;-)
Julianna - super, że łózysko się podniosło i możesz poruszać sie już normalnie.

Za dzisiejsze wizyty też trzymam kciuki ;-)
 
Ja też po wizycie ale u nefrologa chciałam dopaść gina ale go nie na do końca tygodnia i będzie w poniedziałek a w pon.ja mam zaplanowaną wizytę.
Jak dotarłam do lekarza to ciśnienie miałam 150/90 więc minimalnie ale spadło. Zatrucie ciążowe to nie jest bo jak na moje chore nerki to z białkiem ok.(tak powiedział lekarz) Lekarz tylko naciskał aby się uspokoić, dużo leżeć, dużo pić i jak najszybciej do gina. Pytał czy coś mnie ostatnio nie zdenerwowało i teraz są efekty. I dopiero w domu uświadomiłam sobie że przecież test z anatomii miałam w sobotę którym się denerwowałam. Ale czy tak by mnie długo trzymało ? Wizytę mam u gina w poniedziałek a teraz go nie ma bo wyjechał.Więc i tak nie mam do kogo pójść. Jak coś będzie nie tak i mi ciśnienie będzie dalej wzrastać to pojadę na pogotowie i już.
 
Julianna*
user-online.png
:-D:-DSuper wieści gratulacje:-)
 
reklama
Edytko dobrze że lekarz cię obejrzał, tak jak mówisz, jakby ci sie cos jeszcze działo to jedź prosto do szpitala najlepiej, tam cie obejrzą i powiedzą co robic. Odpoczywaj teraz ;-)
 
Do góry