reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

reklama
martolinka lelek gratuluję dobrych wieści
porannejkawie oczywiście gratuluję zdolności

A za dzisiejsze wizyty trzymam mocno kciuki;) vilmaq trzymam kciuki żeby była dziewczynka;)
 
g_agnes dziękuję :*. pewnie jeszcze płci nie zobacze- nawet jezeli namówię lekarza na usg to sprzęt w gabinecie on ma z przed wojny więc mało tam widzi czegokolwiek :). Z płcią czekam do połówkowego na które pójdę w grudniu :) i mam nadzieję na dziewuchę ;)
 
Vilmaq-ja też trzymam kciuki (powiedz ginowi, żeby patrzył uważnie;-)-może coś wypatrzy)
Ja idę na USG rodzinne 21 października-gin zaprosił moją córcię, mąż oczywiście też idzie z nami-widziałam jak gin zaznaczał sobie w kalendarzu czas na dwie wizyty-więc chyba będziemy oglądać WSZYSTKO co tylko będzie możliwe do obejrzenia, jeszcze tylko trzeba mieć nadzieję na łaskawość naszego maleństwa.
 
qrde wcielo mi posta ...

Dziewczynki trzymam kciuki za wizyty , zdrowych dzieciaczków bo to najwazniejsze !!!!! :tak:

Vilmaq
bardzo bym chciala zeby bylo po twojej mysli :tak: i zeby moja ocena okazala sie błędna !!

AGATA777 wstaw zdjecia z Usg zobaczymy co da sie podpatrzeć :tak:
 
dzien dobry Wam wsystkim i zycze udanego dnia ! Szczegolnie mamom, ktore maja dzisiaj wizyty - oby byly jak najbardziej udane :)))) aaa... i ujrzenia plci zycze!!!
 
Dzieki dziewczyny:)


Bida wciaz mnie zastanawia jedno bo u mnie ciaza wg USG wciaz jest mlodsza o 3 tygodnie od OM ale patrze ze martolinka jest w 17tyg i dzidzia ma 160g a moja 270g i wciaz mi sie wydaje ze moja cora jest starsza:crazy:niz to lekarz mowi


Trzymam kciuki za wizytujace dzisiaj
 
reklama
Do góry