reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
Witajcie,
melduje sie znowu po dlugiej przerwie, ale z dobrymi wiesciami. mlodemu lekarstwo chyba sluzy bo mniej juz ulewa i uwaga uwaga wazy 7900 :) no poprostu super :)
 
Uska78 super wieści, oby tak dalej.
Elusia ja podaje w kapsułkach, Oliwce główka się często poci, czasami stópki ale przecież w takim upale to chyba normalne, ciężko jest teraz stwierdzić czy z innego powodu się poci.
 
Mój też się poci - szczególnie głowa i nosek.W lecie to raczej normalne,mój tez się tak poci przy jedzeniu,a we śnie poduszka często z mokrą plamą od główki,czasem muszę mu zmieniać poszewkę albo całkiem zabierać.NIe wiedziałam że może to być objaw niedoboru witaminy...My podajemy co drugi dzień,tak zdecydowała Pani neurolog ze względu na to że ciemiączko za szybko się zrastało,mały ma wit D też w mleczku.Czasem zapomnę i wychodzi co trzeci dzień:sorry2:
 
Witajcie,
melduje sie znowu po dlugiej przerwie, ale z dobrymi wiesciami. mlodemu lekarstwo chyba sluzy bo mniej juz ulewa i uwaga uwaga wazy 7900 :) no poprostu super :)
bardzo ale to bardzo się cieszę:))) i oby w dalszym ciągu leczenie tak dobrze przebiegało!

u nas pocenie też jest na porządku dziennym. Szczególnie po spaniu w dzień Alicjusz wstaje z mokrymi wlosami. Ale wydaje mi się, że przy takich temperaturach to standard.
Wit. D. natommiast na razie nie podaję. Zacznę podawać ponownie jak lato będzie ku końcowi zmierzało. [takie mamy zalecenia lekarza]
 
reklama
makuc nam podobnie polecono z wit. D :tak: w sumie to troche mnie lekarka nastraszyła bo powiedziała że koniecznie mam odstawić bo łatwo można w tym okresie doprowadzić do nadmiaru a jest on o wiele groźniejszy niż niedobór... myśle że pewnie wszystko zależy od dziecia i jego potrzeb, problemów z ciemiączkiem itp
 
Do góry