reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
USKA na Twoim miejscu jednak bym nie ryzykowała... w sumie to dla mnie szalę przeważyła kwestia otrzymania placebo. jak procentowo podział lek-placebo wygląda? tłumaczyli Ci to?
 
mamaagusi pytalam naszego pediatry i radzi aby sprobowac, jutro pojde jeszcze do naszej pediatry w przychdni i zobacze co ona powie

Makuc tego nie wiadomo, losujesz fiolke i nie wiesz co tam jest a mysle ze podzial fiolek jest pol na pol, tak zazwyczaj sie robi.
no i jeszcze to ze aby w tym badaniu wziasc udzial dziecko nie moze miec skonczonego roku a tak naprawde mniej bo pierwzy etap leczenia trwa 3 tyg, drugi 2 i trzeci tez 2
jak po pierwszym jest ok to przerywane jest leczenie jak nie ma poprawy to sa kolejne 2
 
Ostatnia edycja:
No to my też się pochwalimy!:-)
9 m-cy -waga 13 kg :-)
ktoś nas przebija? heheh
a tak serio to wcale nic fajnego. mój kręgoslup strasznie cierpi...:-)
wkleję foto w galerii
 
uska ciężka decyzja przed Wami. Radzę dobrze przemyśleć i może przedyskutować to jeszcze raz z lekarzem! Mi na ogół wystarcza controloc 40. Niczego poza tym nie brałam.
josefin 13 kg? WOW! imponujące! Oby się szybko nauczył chodzić, aby Twój kręgosłup odpoczął! :tak:
 
Josefin waga niezła, chyba przebicie Pudzianka !!!
Uska nic konkretnego doradzić nie mogę, bo każda mama wie co dla jej dziecka jest najlepsze, ja tylko mogę powiedzieć że będę trzymać kciuki za powodzenie leczenia.
 
kania, kurcze, że tak odrazu azs zawyrokował :baffled: wiesz twoja mama ma troche racji bo w dzisiejszych czasach to prawie co drugie dziecko skaza białkowa i azs :-( ale nic się nie martw są różne odmiany tego i czasem to jest tylko chwilowe. Smaruj tymi emulsjami, patrz czy jest poprawa i bedzie dobrze. Tulam :*

uska,
nie zazdroszcze takiej decyzji, ja z natury jestem niezdecydowana a tu jeszcze chodzi o zdrowie dziecka ehhh sama nie wiem, z jednej strony pewnie bym zaryzykowała bo przecież placebo nie zaszkodzi, prawda ? Trzymam za was kciuki, za Karolka zdrowie i Tobie życze dużo siły i żeby decyzja jaką podejmiesz była tą słuszną :tak:

josefin, kope lat ;-) A waga naprawde imponująca!:szok: A przypomnij jaką miał urodzeniową ?
 
JOSEFIN - WOW!:szok: 13 kg - oj nie zazdroszczę Twojemu kręgosłupowi. Życzę jak najszybciej pierwszych kroczków :-) No to chyba masz Pudzianka numer 1 na forum :-D

JOLI - gratulacje dla Gabi, śliczna waga :-)

MAKUC - to Alicjusz to już więcej niż potroił swoją wagę :-D Ładniutko :-)

KANIA - zapraszam na dział o alergii :-)

USKA - trzymam kciuki za to żeby Twoja decyzja okazała się słuszna i żeby wybrane leczenie pomogło Karolkowi :-)
 
reklama
Roxanka- waga ur. 3150 :-)
Owszem , żadko tu zaglądam(śpioch jestem)
Zresztą mam 2-woch takich Pudzianów więc po całym dniu padam.
Natomiast starszy Pudzian u Babci na wakacjach, więc jakoś tak o połowę mniej wszystkiego i czasu więcej:-)
 
Do góry