reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

U Laury bioderka też ok tylko nam już nie kazali przyjeżdżać jak zacznie chodzić. Zastanawiam się czemu Wam każą wtedy jeszcze przychodzić?
Nam też mówiono, żeby miesiąc wcześniej dzwonić i się umawiać, bo u mnie tylko 2 godz w tygodniu przyjmują na usg bioderek.

Mi lekarz powiedział,że mamy przyjść za pół roku(byliśmy pod koniec listopada)
 
reklama
my dalismy 90 zł za 5 min, ale powiedzialam sobie ze to ostatni raz, zalatwilam skierowanie i teraz na 25go sty. bedzie 2 kontrola usg bioderek. ci ortopedzi sobie cenia.. matko kochana...
 
My dostaliśmy skierowanie, żeby pójść na kontrolę między 6 a 8 tyg. ale zapisy na nfz były dopiero teraz więc w jakimś 12 tyg. Naszczęście mamy wykupiony abonament medyczny dla calej rodziny więc prawie wszystko robimy prywatnie. Byliśmy w 8 tyg. na kontroli odrazu z usg i wizyta troszke trwała bo pan doktor bardzo dokładny, najpierw zbadał synka potem zrobił usg i wszystko nam dokładnie tłumaczył :) Byłam bardzo zadowolona, a kolejna wizyta po 4 miesiącu życia czyli za kolejne 8 tyg.
Każdy lekarz inne terminy wyznacza.
 
Mąż był na bioderkach jak Wiktor miał 8 tyg. 70 zł z usg. Jak wrócił z małym to myślałam że czegoś zapomniał:szok: W takim tempie to się odbyło.. Lekarz nie wyznaczył kolejnej wizyty:no:
 
byłyśmy wczoraj u lekarza ze zmianami na twarzy no i jednak alergia. jestem zadowolona z wizyty- 40 min bo patrzyłam na zegarek i 80 zł. Do mycia mamy mydło seba med(16 zł :szok:) i balneum harmal na przemian, wczoraj wykąpaliśmy ją w nizoralu, do smarowania triderm dopóki zmiany nie ustąpią, a jak bedzie juz ok to dardia 2x dziennie. no i mamy powoli wprowadzac kaszkę sinlac. mała waży 5300, obwód główki 40, klatka 38 (podobno za mało) wzrost 65. to tak w skrócie:)
a. dzieki za "zbiorowe" trzymanie kciuków za Karolcię:)
 
reklama
Do góry