reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
Gratuluje udanych wizyt i dobrych wieści :) Ja to im bliżej tego dnia tym bardziej się boję i chciałabym to jeszcze przeciągnąć z miesiąc:)
 
Ja tez coraz bardziej się boję. Ale lekarz mnie pocieszył że zapowiada się szybki poród, będę mieć znieczulenie i położną więc psychicznie jakos mi lepiej. Dzisiaj mam plamienia brązowe ale lekarz mnie uprzedzał że mogą byc po badaniu, bo badanie trochę bolało..
 
gratulacje dziewczyny, dobrze, ze wizyty udane
zazdroszcze planowanych terminow

ja cos czuje, ze my sie tez przeterminujemy, lekarz mi powiedzial, ze jak do 7 nie urodze to kladzie do szpitala, a maz na to synus musisz sie pospieszyc, bo inaczej bedziesz z patologicznej matki
 
Ja wczoraj tez bylam u lekarza i dziec sie odwrocil :)) wiec cesarka nie wchodzi w gre. Ulzylo mi ze hej :) wazy juz 3 kg i podobno pomalu pcha sie juz na swiat ale lekarz mowil ze przewiduje ze urodzi sie na poczatku pazdziernika, zobaczymy jak bedzie :)
 
reklama
juaska ale Ci zazdroszcze juz w poniedziałek będziesz miała kruszynke w ramionach :) a ja jakos się przestalam bać pogodziłam się z myślą że będzie boleć ale cóż przecież tak czy siak muszę urodzić i przejść przez to,a z drugiej strony perspektywa pozbycia się tego brzuchola i wszystkich niedogodności z nim związanych i to że wreszcie zobacze moją córeczke dodaje mi sił ogólnie rzecz biorąc warto się pomęczyć dla Takiej Nagrody :)
 
Do góry