reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

Efa dla Ciebie tez gratulacje z wizyty ;-) Twoj synus ma ta samą wage co mój : prawie 3100.

Asiorek - teraz twoja kolej , powodzonka :-)
nie zapomnij sciagnąć majtek (jak moni) hihi

Dziewczyny dzięki Wam się śmieje już drugi dzień do łez wczoraj kahaa z tym czopem mnie tak rozbawiła że pół dnia się z tego śmiałam,a dzisiaj pewno uśmiech mi z ust w gabinecie nie zejdzie jak pomyśle o moni :D i jak tu mam narzekać z usmiechem na ustach??
 
reklama
Proszę wytłumaczcie mi czymś się różni przyjęcie pacjentki w ciąży (ortopeda) w przychodni i obejrzenie jej a czym się różni obejrzenie jej na oddziale w szpitalu jak już została przyjęta do szpitala?? Bo ja tego nie rozumiem??Wczoraj byłam u 3 ortopedów i każdy mówił że mnie nie zbada bo nie mogą mi zrobić RTG, i każdy mówił żebym pojechała do szpitala i tam mnie na oddział przyjmą - i wtedy ortopeda mnie zbada bez robienia oczywiście RTG.

To czemu nie chcieli w przychodni. Ja właśnie nie chce do szpitala iśc dlatego swojemu gin. pow. że sama pójdę do ortopedy żeby pow. co robić.
 
Aż mi się płakać chce ;(. Bo to wiąże się z tym podejżeniem rozejścia spojenia łonowego bądź niedomknięciem łuku. Mój Gin. pow. czy chce się położyć do szpitala na badania i już zostać do Chyba CC - bo jak stwierdził ja mu naturalnie w tym stanie nie urodze, czy samej pojechać do ortopedy i żeby on mnie zbadał. Powiedziałam że jeśli mogę to wolałabym sama pojechać bo leżenie w domu jest zawsze lepsze niż w szpitalu. No i każdy ortopeda mnie odsyłał -na oddział że mnie TAM zbadają, ale on nie może :(. Przecież to jest głupie:(. Od jednego usłyszałam że musi mnie boleć - a ja mu na to że pobolewania oki, ale że ja chodzić nie mogę to już normalne nie jest.

Co robić, ja nie chcę do szpitala :( a wizytę u gina mam jutro :(. Moja teściowa jak się na mnie wściekła jak pow. że będę nalegała aby lekarz nie zmuszał mnie do pójścia do szpitala.
 
Aniołek, nie znam się ale tak sobie myślę, że może to się bada tak trochę ginekologicznie, w końcu to kości podwozia, może ortopedzie "trudno" to zrobic, może na usg coś widać z tym rozejściem?
 
To rozejście spojenia to faktycznie, bada się po części ginekologicznie tylko mojemu gin. chodziło o niezespolenie łuku S1 - pow. że on się na takich rzeczach kompletnie nie zna i chciał wykluczyć objawy jakie daje to niezespolenie - bo daje identyczne jak rozejście spojenia.
I po to ten cały ortopeda - nie wiem co robić, jak jutro pójdę do gina to on każe mi się położyć na oddział i już tak do końca a ja na oddziale leżeć nie chcę - wole w domu. Ta nasza służba zdrowia mnie dobija.
 
Kładź się aniołek na to badanie, jak z Zuzią wszystko będzie ok, a termin ew. cc odległy to się wypiszesz na własne żądanie.

też tak myślę. Przebadają Cię i tyle. Przecież jak wszystko będzie ok, to niby po co mieliby Cię trzymać w szpitalu. A jak nie będą Cię chcieli wypuścić to się najwyżej na własne żądanie wypiszesz - siłą Cię przecież nie mogą trzymać :)
 
reklama
Asiorek również trzymam kciuki za wizytę. No i nic z Twojego planu narzekania;)

No to i ja już po wizycie :-)nareszcie mnie moja gin. zbadała ginekologicznie nic się nie skraca ,nic się nie zmiękcza :-Dmożemy rodzić za 4tyg.tak powiedziała,żylaki już mam wszędzie,niedługo sama będe jednym wielkim chodzącym żylakiem,nic nie przytyłam w ciagu 1,5tyg ,usg mi zrobiła ale małej nie mierzyła aleee w końcu dzisiaj widziałam na własne oczy małą pipke teraz już wierze że będzie córcia :D
 
Do góry