reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

Po nocnej akcji z kroplówką skurcze się uspokoiły. Rano przyszedł nasz doktorek, wziął mnie na USG. Mój okruszek waży około 3500gram.
Uspokoiło to mnie. W karcie lekarz wpisał 6 fenoterolów i mają mi już nie podawać żadnych kroplówek jeśli bym miała skurcze. Jak byłam wyjmować wenflon to piguły skwitowały, że ja to ta do rodzenia jakby się zaczęło.
Doktorek powiedział, że z tą wagą dziecka porodu już nie musimy opóźniać, wszystko powinno być dobrze. Powiedział, że miło by było gdybym wytrzymała bez wspomagaczy jeszcze z tydzień, ale mogę już zacząć rodzić teraz.
No liczę na dotrwanie do czwartku chociaż, póki co te skurcze były bezbolesne, więc może akurat się uda.
Pozostaje mi być dobrej myśli, bo Wiktor waży już ponad 3kg
 
reklama
Madlein super wieści:)))faktycznie niema sensu powstrzymywać porodu, przynajmniej będziesz miała maluszka w ramionach, teraz to już dzidzia donoszona:)
 
Madlein no i rewelacja a do czwartku to zaciszniesz nogi i chocby siłą woli wytrzymasz :) Piękną wagę maluch ma w 36 tc jakby mój taką w tym czasie miał to bym już sie pchała do rodzenia ze wszystkich sił :)
 
ja wlasnie po wizycie. MAla obrocila sie i jest w polozeniu glowkowym!!! wiec widmo cesarki sie oddalilo. Ale wazy w 36 tyg. 3 kg !!
Lekarz mowi ze moze miec ok 4 przy urodzeniu . Bolje sie bo ja jestem 160 cm i drobniutka. pierwsza corka tez malutka sie urodzila. lekarz powiedzila ze male ciuszki moga byc za male.
Pytalam go o metody przyspiesznia porodu. Powiedzial ze nie spotkal nikogo, kto po malinach wpada do szpitala, ale po stosunku tak. Z tym ze jak nie ma co ruszyc to nie ruszy... U mnie szyjka mega zamnknieta 5 cm!!troche masakra . SLiczna buzia z noskiem na usg za to wyszla
 
ojoj, pszczylaszczka..... mam nadzieję, ze klocuś nie okaże sie klocusiem!!! ja też się boje o wagę mojej niuni, bo ja również z tych co w innych kolejkach stały i ani wzrostu ani "ciałka" nie uświadczyły...
 
Madlein- super!! ciesze sie bardzo, te dwa dni na pewno wytzrzymasz, a jeszcze sie zdziwisz, bo pewnie dluzej topotrwa wszytsko hihi

Przylaszczka- masz jeszcze troche czasu, a jak dzidzia ok 4 kg to chyba na cc powinni cie wyslac???
 
ja chyba na nielegalne usg znowu się wybiorę........ umieram z ciekawosci ile moja młoda waży... juz pisałam tydzień temu, ze wg wysokości dna miednicy i cośtam cośtam to około 3kilo w 35tc... przyznam wam się dziewczyny szczerze, ze jakby na usg przed porodem wyszło 4kilo to chyba padnę na kolana i będę żebrać o CC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ej, chociaż z drugiej strony, to gdzie mi sie ten klocek niby mieści, jak nawet teściowa stwierdziła, że jak na ciężarówkę na wylocie, to mam małego bzebzola?!?!?!?
 
reklama
Lekarz powiedzial,ze jesli polozenie glowkowe- 1 dziecko silami natury, to nie ma szans. Chyba ze sie dogadam z kims....
Ja jeszcze mialam taki problem,ze pierwsza mala, mimo ze mala, to nie chciala sie rodzic . w 41 tyg do szpitla, tam oksytocyna 2 akcje na wywolanie i nic.. NIKOMU nie zycze takiej schizy na patologii. Boje sie ze teraz tak bedzie .
Mam wizyte w terminie jeszcze ...bedzie USG, bo tu to standard w cenie, zobaczymy. Nie wiedzialam,ze bede zazdroscic rozwarcia kolezankom:))))
 
Do góry