reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
gratuluję udanych wizyt i wag maluszków :-)

mnie dziś na ktg wyszły skurcze macicy :baffled: gin spojrzał na zapis i powiedział, żebym poczekała z porodem do przyszłotygodniowej wizyty :eek: :-) ja już nie wiem kiedy on żartuje a kiedy mówi poważnie..czy normalne są takie skurcze? mam leżeć i się oszczędzać..najważniejsze że właściwie wszystko już kupione dla małej i moja psychika po ostatniej wizycie już nieco lepiej, zaczęłam się nastawiać że to nic takiego jak się zobaczę wcześniej z małą...
Ja tez juz takie skorcze mam ale gin mi powiedzial ze to normALNE tak ze 3 czy 4 tyg przecz koncem i poki niesa odczowalne to jest okey. ZFilipem mialam je 4 tyg przed i z Jasminka tez. Wydaje mi sie ze to nieoznacza ze urodzisz na dniach ale licze tez na wypowiedzi innych mam zeby niebylo ze cos zle napisze ;-)
 
jeny wielkie dzięki dziewuszki, to mnie uspokoiłyście :-D trochę mnie tam czasem złapie ból ale bez szału, wiadomo, ale nie zauważyłam jakiś znaczących zmian więc już sama nie wiedziałam co mam o tym myśleć :eek: i ten jego tekst że mam poczekać z porodem, normalnie głupieje przy tym lekarzu...czyli wdech wydech i relax :-)
 
Alicja relax :)
To jak najbardziej norma, macica ćwiczyć musi, bo przy porodzie czeka ją ciężka robota, musi byc gibka a nie flak. A po porodzie musi się ładnie "zwinąć" i do tego tez jej ta przedporodowa gimnastyka potrzebna. Ja na moja to juz sie złoszcze bo 22 tc jak nie trzeba było to skurcze były a teraz tak rzadko, że az wyłapać ciężko. A gin ma poczucie humoru - to dobrze, zwłaszcza jakby przy porodzie był :)

Wagi maluchów gratuluje i powiem, ze ja mam nadzieję na ok 3 kg wage urodzeniową, bo 4 kg to dla mnie hmm...mega duzy noworodek.
 
MAdlein - gratuluje wagi maluszka - rośnie jak na drożdżach. Spokojnie możesz już rodzić :) Super, że wszystko u Ciebie ok :)

Pszczylaszczka - fajnie że malutka rośnie, gorzej by było jakby miała ze 2kg. Nie przejmuj się tak tym, waga jest w miarę w normie. Maluchy często pod koniec ciąży stopują,więc to wcale nie znaczy, że klocek będzie :)

Alicja - widocznie macica już ćwiczy, ale to różnie może być. Ja w zeszłym tygodniu mialam sporo skurczów (bolesnych, a jeden trwał 25 minut), kłuć i innych objawów i już myślałam że poród tuż tuż, a teraz od jakis 2-3 dni super się czuje, zero skurczów i wszystko przeszło. Także różnie to bywa :D
 
Mam głupie przeczucie, że mój synuś zaszczyci mnie dziś swoją obecnością (oby jeszcze nie). Byłam się teraz wypróżnić, ale i tak czuję ucisk na dole...
 
Alicja - widocznie macica już ćwiczy, ale to różnie może być. Ja w zeszłym tygodniu mialam sporo skurczów (bolesnych, a jeden trwał 25 minut), kłuć i innych objawów i już myślałam że poród tuż tuż, a teraz od jakis 2-3 dni super się czuje, zero skurczów i wszystko przeszło. Także różnie to bywa :D

mam nadzieję że u mnie też to takie tylko przygotowania,,niech sobie ćwiczy byleby wytrzymała do 28.09 aż mój gin z urlopu wróci a wtedy to może rozhulać się z tymi skurczami... :-D
 
reklama
Do góry