reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

A jutro o 16.20 proszę o kciuki. Lecę wtedy na szybką wizytę w celu sprawdzenia długości szyjki. Oby się nie skracała...
 
reklama
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty w tym tygodniu!

Ja jutro w Lodzi mam dermatologa, w sroge mojego gienia, a w czwartek echo serca. Dowiem sie zatem, co w trawie piszczy. Mam nadzieje, ze wszystko jest w normie, bo i dobrze sie czuje.

Odezwe sie po urlopie!
 
No wiec mala niechciala sie na mnie spojrzec. Probowalismy alei tak nic!!! Ammy mala dlatwego ma sie na mnie patrzec bo u nas obraz z usg jest na scianie . Cos jak w kinie. Obraz ogromny bo 2 m na 2 m. Jest naprzeciwko mnie i jak mala sie do mnie odwroci to ma sie wrazenie ze wlasnie sie na mamusie patrzy. No ale dzis jak na zlosc odwrocila sie i nic... No ale najlepsze ze obrucilA SIE GLOWKA W DOL I oD NIEDZIELI AZ ULGA NA PECHERZU I JELITACH. eCHO SERCA SUPER BO WCALE NIEUCIEKALA: pAMIETAM JAK BYLO Z FILIPEM: oN TO CALY CZAS UCIEKAl i musialam co chwilA SLUCHAWKI PRZEKRECAC. Jenki pisze na laptopie artiego i jakos sie inaczej pisze. Albo ja mam palce za grobe albo te guziki cos jakies nie tego bo mi sie co chiwla trzy na raz naciskaja i jak literke a naciskam to mi sie spacja wlacza!!! Och za dwa tyg nastepna wizyta i zobaczymy< czy tym razem sie uda :tak: Po za tym wszystko bylo super. Jasmoinka kochana in zdrowa. Trzyma kciuki i za wasze wizyty!!!
 
madlein trzymam kciuki.
muminka- jak ja nie znoszę pisać na laptopie!

a tak wogóle podjęłam dziś odważną decyzję- jadę jutro na glukozę 75! zabieram cytrynę!
 
Muminka- super ze jasminka zdrowa i wszytsko wporzadku, a z tym rzutnikiem pod usg to siwtny pomysl jest, szkoda ze u nas nikt tego nie wprowadzil

Mialam wam podac ile wynosila dlugosc kosci mojego dziecia i zapomnialam a teraz sobie przypomnialam

Fl: 37,9 mm co daje 22tc 5 d i waga 0,45kg a bylo to dokladnie tydzien temu

z jednego pomiaru wyszlo ze poczatek 24 tc jakies RPD, a najmniejsze bo 21tc 4d to z HC wyszlo
 
ja ide jutro zobaczyc mała o 9.20. Mam nadzieje ze do tego doktora nie odworci sie znowu tyłem jak to ma zawsze w zwyczaju. Chyba on jej nie pasuje
 
Dawidowe, a może ten doktorek za drogo bierze za wizytę i dlatego maluch się na/do niego wpiął? ;-) Udanej wizyty.
 
reklama
Do góry